3 kwietnia 2012, 21:28
0
@Ras White Nigga 100% racji :)
1 lutego 2012, 21:33
Kto przy zdrowych zmysłach daje komentować taki mecz temu "panu"
25 stycznia 2012, 22:50
GOOOOOOOOOOOOOL ALVIS!!!!!!!!!!!!1
25 stycznia 2012, 22:49
hehe znów 20 osób na 1m kwadratowym :D
25 stycznia 2012, 22:45
PEDROOOO !!!! 1;0 !!!!!!
18 stycznia 2009, 17:21
pięknie osasuna wygrywa 1-0 z realem :)
24 stycznia 2009, 15:35
znacie jakieś stronki gdzie będzie barca po pl ? albo numer na sopcasta
26 listopada 2008, 21:52
brawo messi !!!
24 stycznia 2009, 15:43
keer FCB właśnie tam wszedłem przed chwilką i jest, ale dzięki że ktoś jest uprzejmy :)
14 grudnia 2008, 19:57
BYKU10 http://www.justin.tv/sport_hq komentarz po polsku
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
@Ras White Nigga
100% racji :)
0
Kto przy zdrowych zmysłach daje komentować taki mecz temu "panu"
0
GOOOOOOOOOOOOOL ALVIS!!!!!!!!!!!!1
0
hehe znów 20 osób na 1m kwadratowym :D
0
PEDROOOO !!!! 1;0 !!!!!!
0
pięknie osasuna wygrywa 1-0 z realem :)
0
znacie jakieś stronki gdzie będzie barca po pl ?
albo numer na sopcasta
0
brawo messi !!!
0
keer FCB właśnie tam wszedłem przed chwilką i jest, ale dzięki że ktoś jest uprzejmy :)
0
BYKU10
http://www.justin.tv/sport_hq
komentarz po polsku