no wymeczone... w pierwszej polowie niezly piach w wykonaniu Barcy, natomiast juz w drugiej polowie wyszla jakby nowa lepsza druzyna ;D dziękujemy Messi! ja niestety do bramek nie wliczam tych karnych, gdyż były dla mnie bardzo kontrowersyjne, jednak jedna bramka zdobyta w pełni zasłużenie. VeB !
Komentarze
0
ja chce Ville !!!!!!
0
te zmiany to sobie może pep w dupe włożyć teraz
0
0
0
1 zmiana i miliony ucieszonych kibiców ! :D
0
czemu piłkarze realu chodzą do kosciola? bo chca zobaczyc kogos w białym podnoszącego puchar :D stare ale nadal mnie śmieszy :D
0
1 zmiana i miliony ucieszonych kibiców ! :D
0
2:1 !!!!!!!!!!!
0
no wymeczone... w pierwszej polowie niezly piach w wykonaniu Barcy, natomiast juz w drugiej polowie wyszla jakby nowa lepsza druzyna ;D dziękujemy Messi! ja niestety do bramek nie wliczam tych karnych, gdyż były dla mnie bardzo kontrowersyjne, jednak jedna bramka zdobyta w pełni zasłużenie. VeB !
0
Barca jak na razie dużo lepsza ;D Wygramy!