0

Ja pierdziele, karma wraca :D Co za dzien, co za mecz

0

Ale drukowanie :D

0

Obawiam sie finalu PK -.-

0

1:2 xD Ale ten mecz to jedna wielka padaka

0

Identyczna bramka, ten sam zawodnik. Powtarzalnosc godna podziwu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A co nas obchodzi mecz Realu? Mistrza juz maja. Patrz o sie w Barcelonie dzieje. Messi z Suarezem moga sobie piatki zbic.

0

hahahahahahahahahahah

0

ok xD

1

dla mnie obrona mogla zrobic wiecej, a nie mats. zaczyna sie obwinianie bramkarza po raz kolejny...

0

No widzisz... Suarez nawet tego teraz nie potrafil zrobic. Nie ma co sie spinac - na chwile obecna Ronaldo strzelil na wage mistrzostwa.

0

Co tam sie dzieje :D Ja pierdziele, dobrze, ze juz z liga sie pogodzilem miesiac temu

0

hahahahahahahhaha, my faktycznie chcemy zeby Real wygral lige ;D

2

gol Realu: https://gfycat.com/PoisedFormalAkitainu
Widac, ze Maladze juz sie nie chce grac...

2

A spoko, robi kebsy

4

Czekam na lincz, ale fajny jest obecny hymn Realu 0.o

4

straszne rzeczy... lepiej, zeby faulujacy dalej sobie biegal po boisku, prawda?

1

że Real sra w gacie i ich były piłkarz nie może grać przeciwko niemu

0

Nie, to nie jest zrozumiale. Jak sport albo marca przeprowadza 10 wywiadow z zawodnikami Eibaru i Malagi na temat Barcy to tez to tutaj bedzie wrzucone? Nie kazdy news sie powinno wrzucac na ta strone, bo roi sie smietnik.

0

Szacunek dla ciebie, za to, ze w ciagu ostatnich kilku dni dales rade stworzyc najbrdziej debilne porownanie na Rambli. Do tego trzeba miec talent.

1

Tak, ale chodzilo mi o to, ze nie wazne co zrobimy z Eibarem to i tak nie ma znaczenia, bo Malaga to spotkanie przegra. To juz ktorys artykul pokazujacy, ze trener Malagi jest fanem Realu, gracz Malagi jest fanem Realu, gracz Eibaru jest fanem Realu itd. Po co takie artykuly? Nie rozumiem.

0

To nie lepiej, zeby tylko trener wyszedl z szatni? Dadza walkower za brak podstawowej 11ki, a przynajmniej trener sobie poswietuje z Realem mistrza.

0

sadze, ze sa spoko

5

Droga redakcjo, jaki sens maja takie artykuly? Wiadomo, ze duzo graczy z Malagi jest sympatykami Realu, trener tez, wiec na 99% nie beda grac na pelnej spinie i przejda obok meczu.

9

no czyli nie bedziesz sie smial

1

zalosne, poniewaz? Piszesz tak, bo bez wzgledu na to czy kartka byla sluszna czy nie to zalosne bo anulowano?

1

Gdzie ty tu widzisz polityke? Sebie nie spodowbalo sie, ze obcokrajowcy stapaja po jego ziemi wiec im wpieprzyl. Jakbys dostal wpierdziel w bramie w nocy wracajac z kebsem w reku to tez bys powiedzial, ze polityka? Ze Kaczynski ich naslal?

15

O cholera hehehe, hohoho. Smiechom nie bedzie konca.

10

XDDDDDDDD To teraz dowaliles. Przeczytaj jeszcze raz co napisales...

"PiS strasznie podsyca nienawiść do ludzi, którzy im nie odpowiadają z różnych względów."
I z tego powodu naslali jakiegos Sebe, zeby napadl ukrainska pare...

1

Bo maja z tego hajsy. Sa po prostu oplacani przez lewicowe srodowiska, instytuty itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?