0

Gra bardzo dobrze. Dobrze wszedl w mecz.

0

A nie 23 goli i 11 asyst? Tak przynajmniej pisze na livesportsie.

0

ZAJEBISCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ale mamy farta o.0

0

Siedzi!!!!!!

2

Aha, to musze drzec morde, zeby byc kibicem? :D Niee, raczej nie.

3

Niby za co? Za niby rzucona butelke, gdzie nie ma dowodow?

0

Smiej sie, smiej. Ja 5 lat temu nie wierzylem w zadne teorie spiskowe i tyle. Ale ostatnie lata pokazuja mi, ze bardzo malo rzeczy na swiecie dzieje sie przypadkowo. Krotka lista:
- wszyscy mysleli, ze obalenie rzadu Kadafiego w Libii to czysty przypadek. Dzis wiemy, ze to byla zaplanowana akcja przez rzad USA (wiemy to z maili Clintonowej)
- korupcje FIFA i organizowanie MS
- finansowanie zamieszek na Ukrainie oraz KODu przez Sorosa
- korupcja na skale swiatowa, jesli chodzi o rope naftowa (niedawno wyciekly 2TB danych)

Takze, jak widzisz, ze teorie spiskowe z czasem zamieniaja sie w fakty. Czekam, az wyjdzie na jaw prawda o 9/11 WTC (za duzo tam sie dzialo, malo prawdopodobne, zeby tyle rzeczy bylo dzielem przypadku, a USA sa znane z przeszlosci z "false flag") oraz finansowaniu ISIS (wszyscy o tym wiedza, ale nie ma twardych dowodow). Rowniez smialbym sie jakby sie okazalo, ze Perez lub ktos z zarzadu Realu smarowal UEFIE. Sam nie mam pojecia jakim cudem Perez znajduje sie wsrod ludzi, ktorzy wybieraja nominowanych do Zlotej Pilki (to jest chyba kpina).

1

W niecaly miesiac stracic 12 punktow :/

0

No i chuj, no i czesc

0

Munir mu sie wlaczyl...

0

Suarez to w ogole wie co to znaczy spalony? Ktory to juz spalony jego w tym meczu? Za duzo tego, zdecydowanie.

0

Co za frajerskie zachowanie Valencji. Szkoda, ze za murawe nie wybiegl z ta pilka.

2

ja pierdole....

13

A tak broni syn Zidane'a :D

0

Zakladajac, ze Tottenham wygra, to Leicester musialoby przegrac 2 mecze, przy 4 wygranych Tottenhamu. Raczej jest to niemozliwe, zeby Lisy stracily 6 punktow.

0

Vardy niczym Torres z LM ;P

0

A probowales wpisac w google: 6 liga angielska polnocna?

0

Bo to sa zadania na poziomie gimnazjum :/ A pytasz o takie rzeczy na La Rambli zamiast nauczycielki.

0

Czemu sie czepiam? Osoba, ktora wrzucila filmik na strone CR, troche sie osmieszyla, bo po tym jak zostalismy wyrzuceni z LM to rownie dobrze CR moze wrzucic filmik cieszacego sie Griezmanna z wtorku i napisac "remember Barca?". Mysle, ze rozumiesz o co mi chodzi. Takie filmiki mozna wrzucac jak sie przejdzie dalej i wtedy cisnac beke z innych, a po tym jak odpadlismy to takie rzeczy sa nie na miejscu.

3

Rzeczywiscie bardzo madre, szczegolnie po tym jak odpadli z LM.

0

Nie, serio? O tej godzinie siedzisz przed kompem, a rano kartkowka z matmy? Boze, poziom La Rambli spada w dol :/

0

Zdecydowanie po przerwie reprezenatcyjnej. Ogladalem mecze Urugwaju i Brazylii i tam gracze Barcelony grali zupelnie inaczej. Neymar bral gre na siebie, Suarez tez. To co sie stalo po powrocie to czysta magia, tak jaby ktos rzucil jakies zaklecie na druzyne, ktore wypompowuje ostatnie resztki sil. Mozliwe, ze zagrali o te 2 mecze za duzo, mozliwe, ze jetlag zrobil swoje. Nie wiem. Wiem natomiast, ze wszystko sie zaczelo sypac wlasnie po powrocie z reprezentacyjnych meczow.

0

tak

0

Taa, a pozniej mam 2000 zakladek, ktorych prawdopodobnie nigdy nie sprawdze :)

0

Pisze komentarz, zeby go pozniej zobaczyc przed meczem :)

2

Dziwne zdanie odnosnie grania w 10 w meczu z ATM, sam sobie zaprzeczasz. Grali w 10 i dopiero wtedy zdolalismy wbic 2 gole, a to zle, bo trzeba umiec grac przeciwko 11, a nie 10. W Realu Ramos dostal kartke w 83 minucie, czyli koncowka meczu. Duzo czasu nie bylo.

Z Sociedad nie mielismy szczescia, tylko pomyslu na gre. To gigantyczna roznica. Walilismy glowa w mur. Jeszcze przed gwizdkiem koncowym powiedzialem sobie, ze to najgorszy mecz Barcy w tym sezonie, co potwierdzily slowa komentatora kilka minut pozniej. W pierwszej polowie chyba 2 strzaly na bramke. Serio? Czemu nie mielismy akcji jak w drugiej polowie z ATM? To, ze Suarez nie gral to znaczy, ze nie mozemy wygrac?

Na chwile obecna potrzebny nam kubel bardzo zimnej wody, bo sie obudzimy z reka w nocniku. Po przerwie reprezentacyjnej widac zadyszke. Przegrana z dwoma Realami, wymeczona wygrana grajac 11 vs 10 przeciwko ATM, to nie napawa optymizmem. Jesli beda tak grac w polfinale jak z ATM to przegramy, niewazne z kim. Nie wiem co im Lucho gada w szatni, ale musi ich obudzic. I to szybko.

1

Ten czolg z dzialem bylby zajechany jak reszta zespolu na tym etapie.

0

Jacy moralizatorzy? Wrzucasz info, ze u bukow Barca ma niemalze na 100% wygrana La Lige. Ale kogo to obchodzi? Kogo obchodza kursy u bukow? Nawet jakby dali kurs 1.00 i na Madryt 999.99 to i tak bym na to nie patrzyl, ani w zaden sposob by mnie to nie uspokoilo.

4

Łeee to spoko. Mamy mistrza... Serio kogos w tym momencie obchodza kursy u bukow? Barca jest w dolku i to widac ewidentnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?