0

Victor, zostań!

0

@regatta52

Dokładnie, przynajmniej skrzydłowi mogą się trochę pokiwać, bo z Messim by nie mogli, bo Leo by puścił focha...

0

Thiago i Alexis zarąbisty mecz grają dzisiaj!!!

0

Beznadzieja. Im się wogóle nie chce grać. Myślą, że jak mają 13 punktów przewagi nad Realem, to wszyscy się ich wystraszą. Zero motywacji do walki. Po co Tello i Villa mają się starać na treningach, jak taki Pedro co gówno robi i tak gra we wszystkich meczach.. Problem tkwi w braku rotacji. Posadzić Messiego i spółkę na mecz na ławce, to od razu im się zachce grać....

0

@LM10 III

A w tej bajce były smoki? Wcale się nie zdziwię, jak żaden z dziecki piłkarzy Barcy nie będzie zawodowymi piłkarzami..

0

Nie dziwię sie jemu : osiągnał wszystko, co mógł i chce spróbować sił w innej lidze. Niech idzie, ale niech skończy karierę na Camp Nou.

0

Prędzej nastąpi koniec świata niż ktoś pobije jego rekord :D

0

Ale i tak Villa lepszy!!! :d

0

Dobra, niech będzie: Pedro zarąbisty mecz! :p

0

@piachuFCB

Nie, nie jest mi łyso. Villa i tak lepszy od Pedro :0

0

Busquets Maestro :D

0

Wow, Pedro strzelił porządną bramkę o.0

0

@piachuFCB

jak dla Ciebie to jest Pedro w formie to coś nie tak z tobą...

0

Pedro w doskonałej formie? Komentator chyba się spił o.0

0

Fabreeeegas

0

To ja poproszę jeszcze z 7 lat takiej magii Inieściora :d

0

@piachuFCB
A czy ja mówie, że Alexis ma w nich duży udział?

0

@karpoforos2
Adan skosił kolesia w polu karnym

0

Świetne wyniki są przez Messiego. Pedro ma mały udział w tych zwycięstwach.

0

@piachuFCB
Tak, nawet jak strzeli bramkę to dla mnie będzie laczkiem w porównaniu do Davida. Mam gdzieś ten "cudowny" pressing Pedro, on gra w ataku więc ma strzelać bramki tak jak to robi Villa. Oczywiście nie mówię, że El Guaje jest w cudownej formie, bo to nie prawda, ale w lepszej niż Pedrito..

0

Nosz ku*** znowu ten laczek Pedro w podstawowym składzie!! Co Tito widzi w tym Pedro to ja nie wiem. Szkoda mi Villi, biedak wychodzi na końcówki meczów tylko, bo Tito ma swojego pupilka :/

0

Wow, zarąbisty news na początek roku!!!

0

O tak, dobrze prawi. To był mega trener i na dodatek dobry psycholog :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?