0

A jednak nie zagramy z City w 1/8...

3

wygląda na to że nagłówek artykułu dziś będzie wybitnie adekwatny :)

0

Ok. Dzięki. P.S na stronie brakuje tej informacji.

0

o której w niedziele gramy z Valencią ?

0

brak 11 prze neymarze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?