0

*A*lexis*M*essi*e**N*eymar
AMeN !!!!

0

BAN

0

www.100zlzadarmo.wu.pl

mysle ze henry jest ikona fudbolu z 2005 roku

i owacje byly dla niego uzasadnione

tylko dziwi mnie jedno dlaczego pierw sie cieszyli ze wszedl na boisko a potem jak byl przy pilce to go wygwizdywali

0

ej no nie gadajcie tyle bo jak pisza barca jest gotowa wydac 30 mln euro na fabregasa a nie na innych ludkow no a luis felipe jest za darmo wiec o co wam chodzi i wtedy transfer zamkniety i koniec

0

jedni gadaja z was za duzo drudzy za malo barcie potrzeba kogos szybkiego kto nei przytrzymuje za duzo pilki messi jest bardzo dobrym dryblerem ale henry kieruje tez calym zespolem toure yaya jest wlasnie do szybkiej wymiany tak jak xavi czay iniesta wiec zeby wejsc mogl ktos za toure to musi byc nie kto inny niz fabregas i taka jest moja opinia a nie brac jakis amatorow jak mata jeden sezon jego byl dobry a reszta

0

moim zdaniem dobrze by bylo gdyby barca grala z bayernem jedna i druga druzyna jest bardzo dobra ale dobrze by bylo gdyby w nagrode dostali puchar ligi mistrzów teraz moze byc tylko lepiej

0

ja mysle ze bedziemy mieli ten final ale nie chce zapeszac ale chyba z juve bedzie ten final bo oni nie najgozej graja i ich lubie no ale beda to niewatpliwie wielkie mecze ale tez mam nadzieje ze wielkie emocje pozdro

0

zgadzam sie ture pieknie dryblowal pokazywal sie w tym meczu guardioli i mysle ze to wplynie pozytywnie na jego ocene messi niestety nie pokazal sie z wyjatkowej strony ale zato mial swojego gola nie wiem dlaczego tak etoo sie uchylil przystrzale dzieki czemu casillas mogl obronic jego strzal ja nie pamietam nawet kiedy casillas nie rzucil sie w rzadnastrone dlatego mysle zxo powinien uderzac w srodek ale za to jest wygrana nad realem 2 0 i z tego trzeba sie cieszyc

0

widzieliscie cracowia to mowi samo za siebie barca gra dobrze ale i tak polska miedzy innymi wisla podniosla sie w gore na poziomie gry a 10 zero nie bedzie pacnie lusy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?