adto93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kocham Cie Barco jesteście Wielcy oby tak dalej teraz spogladamy na real i zyczymy powiniecia nogi :) Puyol i Iniesta Brawo...
0
Witam oglądałem mecz Barcy to było coś pięknego w wykonaniu leo messiego to jest geniusz i jak komentator powiedział: "To jest WIELKI mały człowiek" w tym mecz arsenal nie mial najmniejszych szans i licze na to ze w gran derbi bedzie tak samo zmieciemy real i bedziemy pewnie zmierzali po mistrzostwo La Liga.Jestem pełen uznania dla Pepa jak dla mnie najlepszy jak narazie trener Pozdrawiam!!