widac ze mecz komentuja tu same dzieci... bys cie mieli troche pojecia o pilce to bys cie nie wypisywali tych głupot kto gra słabo a kto nie same fachowcy typu endzel gmoch to jest poczatek sezonu a wybyscie chcieli juz kazdy mecz po 4-0... a ibra z villa nawet sie rozumieja jak na pierwszy mecz wspolnie zagrany.. pozdro veb
Ludzie opamienrajcie sie trudno sie wam pogodzic z porazka ale taki jest footbool nie da sie wszystkiego wygrac i kazdy ma slapszy mecz jest rewanz i mam nadzieje ze bedzie ok Visca el Barca tylko prawdziwi kibice wiezą reszta to cioty!!!!!!!!!
widac ze mecz komentuja tu same dzieci... bys cie mieli troche pojecia o pilce to bys cie nie wypisywali tych głupot kto gra słabo a kto nie same fachowcy typu endzel gmoch to jest poczatek sezonu a wybyscie chcieli juz kazdy mecz po 4-0... a ibra z villa nawet sie rozumieja jak na pierwszy mecz wspolnie zagrany.. pozdro veb
Ludzie opamienrajcie sie trudno sie wam pogodzic z porazka ale taki jest footbool nie da sie wszystkiego wygrac i kazdy ma slapszy mecz jest rewanz i mam nadzieje ze bedzie ok Visca el Barca tylko prawdziwi kibice wiezą reszta to cioty!!!!!!!!!
Komentarze
0
a ja byłem na tym meczu i wszystko widzialem :P
0
widac ze mecz komentuja tu same dzieci... bys cie mieli troche pojecia o pilce to bys cie nie wypisywali tych głupot kto gra słabo a kto nie same fachowcy typu endzel gmoch to jest poczatek sezonu a wybyscie chcieli juz kazdy mecz po 4-0... a ibra z villa nawet sie rozumieja jak na pierwszy mecz wspolnie zagrany.. pozdro veb
0
Ludzie opamienrajcie sie trudno sie wam pogodzic z porazka ale taki jest footbool nie da sie wszystkiego wygrac i kazdy ma slapszy mecz jest rewanz i mam nadzieje ze bedzie ok Visca el Barca tylko prawdziwi kibice wiezą reszta to cioty!!!!!!!!!
0
widac ze mecz komentuja tu same dzieci... bys cie mieli troche pojecia o pilce to bys cie nie wypisywali tych głupot kto gra słabo a kto nie same fachowcy typu endzel gmoch to jest poczatek sezonu a wybyscie chcieli juz kazdy mecz po 4-0... a ibra z villa nawet sie rozumieja jak na pierwszy mecz wspolnie zagrany.. pozdro veb
0
a ja byłem na tym meczu i wszystko widzialem :P
0
Ludzie opamienrajcie sie trudno sie wam pogodzic z porazka ale taki jest footbool nie da sie wszystkiego wygrac i kazdy ma slapszy mecz jest rewanz i mam nadzieje ze bedzie ok Visca el Barca tylko prawdziwi kibice wiezą reszta to cioty!!!!!!!!!