0

Witam.

Mi głównie w fcbarca.com podoba się rzetelność i ilość newsów oraz przejrzystość strony. Myślę, że oba te aspekty zostaną dalej zachowane. Pierwsze wrażenie co do nowego wyglądu strony bardzo pozytywne. To właśnie lubię w naszym serwisie - jest przejrzysty i 'prosty'. :) Dzięki za tę zmianę i powodzenia w kolejnych zmianach.

0

Valdés - 5

Nie powinien popełniać takich błędów jak wybicie piłki pod nogi rywala znajdującego się na polu karnym.

Alves - 5

Stać go na więcej. Słabe dośrodkowania.

Puyol - 6

Bez zarzutu.

Pique - 4

Niepewny w obronie, niecelne przerzuty. Wyłożoną piłkę przez Bojana powinien chociaż 'skierować bliżej bramki;. :)

Abidal - 5

Poprawnie w defensywie, w ofensywie prawie nieobecny.

Toure - 5

Trochę lepszy od Keity.

Keita - 4.5

Troszkę słabszy od Toure.

Xavi - 5

Występ bez fajerwerków.

Iniesta - 6

Próbował momentami pociagnąć grę ofensywną. Widoczny.

Eto'o - 5

Nie zdobył bramki. Starał się i dużo biegał na boisku.

Henry - 6

Próbował przedzierać się lewą stroną. Niejednokrotnie skutecznie.

Gudjohnsen - 4.5

Po wejściu na boisko starał się rozprowadzać piłki.

Hleb - 4

Grał krótko, lecz nic ciekawego nie pokazał

Bojan - 4

Dobre wyłożenie piłki Pique, dobre wywalczenie piłki w polu karnym, wykończenie akcji - fatalne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?