0

Na szczęście nic poważnego poza tym mamy Aleixa i Daniego oraz z rezerw Edgara Ie.

0

Szczerze mówiąc kiedy przychodził do Barcy bardzo go nie doceniałem, ale ten filmik pokazał, że jest wart gry w najlepszym klubie świata. Nauczyłem się też by doceniać KAŻDEGO PIŁKARZA nie tylko: Messiego,Ronaldo czy Bale.

1

Oby tak dalej !
VISCA EL BARCA

1

Może masz rację.

0

Jak widać jak kupili kilku zawodników to wreszcie zaczęli coś grać- bo w tamtej połowie sezonu to była tragedia, apropo barcy b to w fifie 16 bynajmiej na xbx 360 polecam Dongou Tsafack ma 19 czy 20 lat i 68 ovrl kupiłem go do chelsea (w karierze menedżera) ma 26 czy 25 lat i 85 czy 86 ovrl

0

Rakitić może w lato odejść, bo nie prezentuje wysokiej formy od dawna (nie to, że go nie lubię), Sergi może na wypożyczenie w tym oknie, a Arda będzie się zmieniał z Iniestą. Ewentualnie w środku drugiej połowy meczu Sergi może się zmieniać z Busim.









1

Jak przejdzie to pomoc może wyglądać następująco:
Iniesta-Busi-Pogba

0

Redakcja może również pokazywać co jest w środku danej gazety - co wy na to ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?