Shear nie wiesz co piszesz. Zgadzam się że dał się kilka razy wkręcić w ziemię ale ale to był jego 3-4 słaby mecz w całym sezonie. A niektórzy piszą, że grać nie umie. Jakbyście oglądali mecze Man Utd to byście wiedzieli czemu Vidić i Rio to najlepszy duet obrońców. Ale co fakt to fakt w finale zagrali bardzo słabo. Zresztą tak jak cały skład ManUtd
Shear nie wiesz co piszesz. Zgadzam się że dał się kilka razy wkręcić w ziemię ale ale to był jego 3-4 słaby mecz w całym sezonie. A niektórzy piszą, że grać nie umie. Jakbyście oglądali mecze Man Utd to byście wiedzieli czemu Vidić i Rio to najlepszy duet obrońców. Ale co fakt to fakt w finale zagrali bardzo słabo. Zresztą tak jak cały skład ManUtd
Komentarze
0
Shear nie wiesz co piszesz. Zgadzam się że dał się kilka razy wkręcić w ziemię ale ale to był jego 3-4 słaby mecz w całym sezonie. A niektórzy piszą, że grać nie umie. Jakbyście oglądali mecze Man Utd to byście wiedzieli czemu Vidić i Rio to najlepszy duet obrońców. Ale co fakt to fakt w finale zagrali bardzo słabo. Zresztą tak jak cały skład ManUtd
0
Gratuluję, mam nadzieję, że spotkamy się za rok w też w finale ;]
0
Gratuluję, mam nadzieję, że spotkamy się za rok w też w finale ;]
0
Shear nie wiesz co piszesz. Zgadzam się że dał się kilka razy wkręcić w ziemię ale ale to był jego 3-4 słaby mecz w całym sezonie. A niektórzy piszą, że grać nie umie. Jakbyście oglądali mecze Man Utd to byście wiedzieli czemu Vidić i Rio to najlepszy duet obrońców. Ale co fakt to fakt w finale zagrali bardzo słabo. Zresztą tak jak cały skład ManUtd