aezakmi123
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 I co do osób z rzekomo "słabym organizmem", wirus mutuje dość szybko i nie zawsze osoba z słabym organizmem umrze, jak wspominałem wcześniej, walkę z covidem przegrała osoba z solidnym zdrowiem, ok 30 letni sportowiec, który nigdy nie chorował na nic.
0
@lucca87 A co do lockdownu to nie wspomniałem słowem o nim co nie znaczy, że zgadzam się z tą decyzją.
0
@lucca87 Akurat jeśli chodzi o maseczki to nie była zaczepka a bardziej prośba do ludzi, którzy czytają tę dyskusję aby je nosili :)
1
@lucca87 Głupie gadanie bo nie miałeś styczności z osobą chorą czy też z osobą, która ciężej przechodzi wirusa. To nie tak, że każdy przechodzi go tak samo, jedni mają ciężej a drudzy lżej. Nie można mówić w ten sposób o wirusie patrząc tylko na tych, którzy przechodzą go lekko, a pomijać tych drugich dlatego, że to mniejszy odsetek. W mojej rodzinie od 2 tygodni jest korona, i momentami nie było lekko szczególnie u ojca, który wraz z koroną nabawił się wirusowego zapalenia płuc i gdyby nie pojechał do szpitala to kto wie co by mogło mu się przydarzyć. Słyszałem o znajomych rodziców, którzy nie mają łatwo w walce z wirusem i o tych którzy tę walkę przegrali pomimo dość młodego wieku i solidnego zdrowia. Także proszę nie wciskać ludziom kitu, że korona nie taka straszna, że grypa od zawsze jest itd itp. Każdy powinien z uwagi na nie tylko swoje zdrowie ale i z uwagi na zdrowie innych nosić maseczkę i nie być samolubem, bo że ty przechodzisz go bez problemu wcale nie znaczy, że inni będą mieli tak łatwo.
0
@tristan87 Cóż za przepiękna bramka młodego Hiszpana, stadiony świata!!! :D
1
@KamQiX Łączę się w bólu w kwestii zaległości na studiach :D
0
@socha Straciliby jeszcze sporą sumę pieniędzy, a przecież to nie jest ich wina, że nagle mecz zostaje przełożony. Chyba, że to jest ironia xD
4
z głowy w łokieć mu walnął i żołta dla pique XD
0
Nasza gra wygląda bardzo chaotycznie, mam wrażenie, że nie wyszliśmy dzisiaj na boisko jako jedna drużyna tylko 11 indywidualności. Ten trener nie potrafi poukładać z sensem tego składu mimo tego, że posiada takich zawodników, którzy w swoich poprzednich klubach grali pierwsze skrzypce. Mam wrażenie, że w kółko oglądam ten sam sezon, cały czas to samo bez żadnych wniosków. Mam nadzieję, że czas tego trenera skończy się przed końcem obecnego sezonu bo powoli zaczynają mnie niestety nudzić te mecze.
4
@Evilenko Arthur out? Czy ty się dobrze czujesz? xD
1
Valverde to chyba odkrył La Ramble :D
8
Błagam niech on zostanie. Jako jeden z niewielu zostawia serducho na boisku i zapiepsza mimo swojego wieku. Może na pierwszy skład się nie załapuje, ale może być cennym zmiennikiem, który może zmienić losy spotkania.
1
O ku*wa, co za gol.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Grosik tak krzyczy, że go po drugiej stronie rzędu słychać xd
2
Bernabeu najcięższym terenem dla Realu. Fakt nie opinia xd
3
K O M P R O M I T A C J A!
Ajax sobie klepie i panoszy się na naszym stadionie jak jakaś Barcelona! Ten figurant Solari nie ma pojęcia o taktyce! Teraz Ronaldo ciśnie z nas bekę bo się okazuje że bez niego 1/8 znów może okazać się dla nas barierą nie do przejścia!
fragment z Barcą mnie rozbawił xd
Via. komentarz z realmadryt.pl
0
Zasłużył gościu.
4
Neres chyba coś sobie przypalił przed meczem xd
0
Już nie bądźcie tacy złośliwi... Błędy się zdarzają, nie musicie kilka razy pisać tego samego, raz w zupełności wystarczy tym bardziej, że chłopak poprawił swój błąd, chyba, że tak bardzo wam zależy na tych lajkach :v
0
Wam też nie działa strona nc+? Chciałem obejrzeć Polaka rodaka w akcji a tu takie coś :/ Wiecie jaka może być przyczyna?
0
steryduf od Messiego się najadł xd
80
Thibaut Courtois: "Całowanie herbu Realu Madryt? Byłem wtedy dzieckiem, dopiero teraz zrozumiałem że moje serce zawsze należało do Atletico, chce tam wrócić najszybciej jak tylko to możliwe."
1
mam 18 lat i jestem z wlkp, barcelonie kibicuje od dawna ale zacząłem się interesować tym klubem bardziej od jakichś 3 lat :d
5
Witam serdecznie, jestem nowy :)