0

Valdés, Alves, Mascherano, Abidal, Adriano, Thiago, Keita, Iniesta, Messi, Alexis and Villa

0

takie ceny na rynku transferowym to wina szejków z ManCity, magnatów z Chelsea i Perezów z Madrytu, przepłacają często za średnich grajków płacąc znacznie więcej niż wynosi ich wartość rynkowa... kilka lat temu 50 mln to płaciło się za wielką gwiazdę, która była pewniakiem że od razu odciśnie swoje piętno na drużynie, a teraz... za młodego perspektywicznego gracza który miał dobry sezon a kolejny jest wielką niewiadomą, ale coż, takie czasy...

0

poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie ale Xavi Pascual to trener Regal Barcy a nie Barcy Borges raczej...

0

henry to dla mnie ikona futbolu, jedyne co żałuje to że wstąpił w barwy blaugrana troche zbyt późno , ale od kiedy pamiętam to właśnie to nikt inny tak jak on łączył kulture gry elegancje i skuteczność jak Titi, dzięki za wszystko!!!

0

niestety ale czytając komentarze musze przyznać, że poprzedni wspaniały sezon , mocno skrzywdził niektórych(tych mniej rozgarniętych, mniej doświadczonych albo sezonowych) kibiców Barcy, wiadomo że gra Blaugrana zapierała dech w piersiach, teraz tak nie jest do końca, ale każdy powinien zrozumieć, że gra na najwyższych obrotach przy takiej częstotliwości spotkań nie jest możliwa, przyszły mniej efektowne mecze , i już niektórzy piszą o braku formy Xaviego, o tym że Henry jest niepotrzebny, ludzie ogarnijcie się ! spójrzcie jakie wyniki osiągneła Barca w tym sezonie, nie będąc w najwyższej formie, lider La liga bez porażki w 17 meczach, 1 miejsce w cięzkiej grupie LM i jeszcze wam mało? ja jestem spokojny bo w nawet w przegranym meczu z Sevilla widzialem kilka błyskotliwych akcji na miarę zeszłego sezonu, i jestem pewny , że wszystko powoli wraca do normy i bedziemy znow mogli zachwycac świat wspaniałą grą:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?