Ma ktoś ten fragment z Canal+ jak komentator porównuje Messiego do kuligu (to było zaraz po 4 bramce)? Muszę to jeszcze raz usłyszeć, bo fajnie to ujął :D
Mina Mourinho - bezcenna, mina Krystynki - jeszcze bardziej. Zachowanie Krystynki (pchnięcie Guardioli) - żałosna frustracja, zachowanie Ramosa - kompletne dno. Chłopaki, nie umiecie przegrywać. Uznajcie wyższość. Szkoda, że Krysia się na boisku nie pobeczała - to by było ukoronowanie tego zwycięstwa. Ale trudno, Krystynka nie jest dziś najważniejsza!!!! Absolutnie nie!!!!!! Mam nadzieję, że Mourinho się wreszcie uciszy. Real dzisiaj - totalne dno. Visca es Barca!!!! Barca is the best!!!!!!!!!!
Ma ktoś ten fragment z Canal+ jak komentator porównuje Messiego do kuligu (to było zaraz po 4 bramce)? Muszę to jeszcze raz usłyszeć, bo fajnie to ujął :D
Komentarze
0
AmericanMuscle -> napisałeś "Real story" - w sumie najlepszy komentarz do całej Twojej urzekającej historii, lol xD
0
O której będą lecieć nad Polską? xD xD xD ;)
0
http://demotywatory.pl/2492089/Sandro-Rosell-juz-wie
0
Ma ktoś ten fragment z Canal+ jak komentator porównuje Messiego do kuligu (to było zaraz po 4 bramce)? Muszę to jeszcze raz usłyszeć, bo fajnie to ujął :D
0
Na allegro zamawia się w przedsprzedaży i piszą tam, że książki zostaną wysłane 14 grudnia, także zamówiłam i czekam :)
0
jak już wspomniał judasz89 na allegro zaoszczędzicie złotówkę :P 32 zł + wysyłka gratis :D
0
czemu wyrzucono mój komentarz?? ;| visca el barca forever! nasze poparcie jak trzeba to jest zawsze!
ciekawe ;|
0
Mina Mourinho - bezcenna, mina Krystynki - jeszcze bardziej. Zachowanie Krystynki (pchnięcie Guardioli) - żałosna frustracja, zachowanie Ramosa - kompletne dno. Chłopaki, nie umiecie przegrywać. Uznajcie wyższość. Szkoda, że Krysia się na boisku nie pobeczała - to by było ukoronowanie tego zwycięstwa. Ale trudno, Krystynka nie jest dziś najważniejsza!!!! Absolutnie nie!!!!!! Mam nadzieję, że Mourinho się wreszcie uciszy. Real dzisiaj - totalne dno. Visca es Barca!!!! Barca is the best!!!!!!!!!!
0
Ma ktoś ten fragment z Canal+ jak komentator porównuje Messiego do kuligu (to było zaraz po 4 bramce)? Muszę to jeszcze raz usłyszeć, bo fajnie to ujął :D
0
Na allegro zamawia się w przedsprzedaży i piszą tam, że książki zostaną wysłane 14 grudnia, także zamówiłam i czekam :)