agacia235
Dołączył/a: wrzesień 2011
katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa nie jest kiepski i nie gra coraz gorzej , on po prostu nie ma jak się przebić przez pryzmat gry Messiego, jeśli mam być szczera. I skoro Pep w dalszym ciągu go wystawia i w niego wierzy tzn, że jeszcze nie jest z nim az tak źle jak niektórzy sądzą
0
Się chłopaki zgrali .... :D
0
W zasadzie ... dla MU może być tak , że myślał indor o niedzieli a w sobotę łeb mu ucięli .. dla nich priorytetem powinno być wyjście z grupy a nie obmyślanie strategii przeciwko Barcelonie.. :D
0
Zawsze jest ten pierwszy raz :) ważne , że się przełamał i strzelił :D
0
Messi nie był lepszy :P
0
decyzja i tak nalezy to trenera ,,, cokolwiek nie umyśli będzie dobrze