0

Villa nie jest kiepski i nie gra coraz gorzej , on po prostu nie ma jak się przebić przez pryzmat gry Messiego, jeśli mam być szczera. I skoro Pep w dalszym ciągu go wystawia i w niego wierzy tzn, że jeszcze nie jest z nim az tak źle jak niektórzy sądzą

0

Się chłopaki zgrali .... :D

0

W zasadzie ... dla MU może być tak , że myślał indor o niedzieli a w sobotę łeb mu ucięli .. dla nich priorytetem powinno być wyjście z grupy a nie obmyślanie strategii przeciwko Barcelonie.. :D

0

Zawsze jest ten pierwszy raz :) ważne , że się przełamał i strzelił :D

0

Messi nie był lepszy :P

0

decyzja i tak nalezy to trenera ,,, cokolwiek nie umyśli będzie dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?