0

stifler111-OCZYWIŚCIE, ŻE MOŻNA, ALE JEŻELI CHCESZ DO TEGO NAWIĄZAĆ TO PRZECZYTAJ DO CZEGO TO MIALŁO SIĘ TYCZYĆ

messi666-DZIECKO WEŹ SIĘ USPOKÓJ I IDŹ SPAĆ

0

stifler111-czy ty wiesz o czym jest ten news??

a to ile było poprzeczek itd. to była odp. do kogo innego

Etoo9-owszem heinze dotknął Llorente ale to nie byl faul tym bardziej w polu karnym, inna sprawa, że później Pepe faulował, ale tego sędzia nie odgwizdał

0

stifler111-oglądałeś mecz?? a dlaczego wtrącasz od razu mecz barcy, teraz analizujemy ten mecz i nie obchodzi mnie co bylo dla barcy czy malagi

Jot.es- to własnie atletic mial szczeście, dwie poprzeczki i słupek

0

REal był lepszy, zasłużył na zwycięstwo, mecz byłby cudowny, ale sedzi zawalił na całej lini

-karny nie słuszny, za to pozniej ie odgwiazdał, który powienien być dla atleti, niby nie za bardzo skrzywidził w tej sytuacji obie drużyny

-bramka ze splaonego, ktorego nie było-powinien uznać

-3x Higuain wychodzil na pozycje i 3 razy zagwaizdal spalonego, nie bylo ani razu

0

no wlasnie brat Messiego

niby nie on ale z drugiej strony to jego rodzina, ale prawda jest taka, ze bardzo zadnko rodzenstwo jest podobne do siebie w charakterze

0

widze ze nikt nie rozumie tego co pisze, ja nie mowie, ze popieram zachowanie Tamudo, czy inne bajery dotyczace czy to jest Barac czy Real, ale chyba nie mam co tu pisac wiecej, bo jakos wiekszosc nie chce dopatrzec sie w tym innej strony

0

tak Tamudojest pilkarzem i tak mowi, a jak prezydent Barcy Lapota lansowal sie z szalikiem "AntiMadridismo i plonacym herbem Realu"? t co to juz bylo dobrez?

a jak Eto`o pieknie spiewal po wygraniu Ligi? to tez wielki Eto`o...ech sa rozne formy obrazaniaprzeciwnika, wyjdzcie troche poza jeden maly punkcik...

0

he, swoaja droga nie wyszla pilkarzom Juve przeprowadzka do Hiszpanii(Canna, Emerson-Real), (Zambrotta, Thuram-Barca), o ile w Real po roku dobrez zaczal grac Canna to Emerson byl kompletnym nie wypalem, a w Barcelonie mi sie tam nawet podobal Zabrotta za to Liljan to porazka

0

milch-jakbys chcial zauwazyc, to wypowiadam sie obiektywnie, czy powiedzialam, ze pilkarze innych druzyn tak moga mowic, tylko bacy nie?? NIE wiee co sie czepiasz? to wlasnie duza bolesc wielu tutaj "kibicow", nikt nie moze sie wypowiedziec, o zaraz neo0dzieci sa madrzejsze i wiedza wszytko..to oniza zdecydowanie poziom inteligencji wrod kibicow, akurat w tym przypadku Barcy

0

dlaczego na niego najezdzacie??

gdyby tak powiedzial messi czy xavi to byscie go wielbili, a inny to nie moze najechac na barce?

0

ja myśle, ze najbardziej nalezy sie to Ikerowi

Messi-zbyt dlugo konuzjopwany

Ronaldo-wspanialy sezon, ale nie blyszczal juz w ME

Casillas-cudowny sezon, tytul Zamoru i ME, najjaśniejsza gwiazd azespolu Mistrza Hiszpanii i wielka gwiazda zespolu Mistrza Europy, nie raz uratowal 4 litery i Realowi i Hiszpanii, w pełni tzeszły sezon był dla niego idealny, brak głupich błędów, prawie co mecz najwyższa nota z zespołu...do tego Hiszpan :D

0

w tym sezonie walka zapowiada sie ciekawie, bardzo ciekawie,

zwykle po tylu kolejkach tabela juz jakos stala, dochodzilo do drobnych rotacjii, a teraz miedzy 1, a 5 miejscem jest roznica 3pkt. czyli tylko jednego zwyciestwa

Hiszpania pokaze Angolom kto rzadzi, i choc jestem za Realem to wole zwycieswto Barcy nad ManUtd niz odwrotnie, bo w europejskiej pilce obchodzi mnie najbardziej Real, a potem jego liga

0

0

http://www.81bet.com/livesoccer3.html

tutaj nawet ładnie leci

0

sciah- nie powtarzam po portalach, nie jestem jednym z tych dzicie neo czy onet

ja wyrazam swoja opinie

0

sciah - jezeli uwazasz, ze faul byl na eto`o przy karnym to nie wiem co ty ogladales, bo eto`o wywalil sie na pilce, nie bylo kontaktu z przeciwnikiem

0

FCB01 - wez sie nie osmieszaj, wiesz, ze najwazniejsze jest, a by strezlic w meczu przynajmniej 1 bramke wiecej niz przeciwnik??, lepiej sie martw tym, ze Barca nie potrafila strelc zadnej bramki beniaminkwi, ktorremu Real zapakowal 4

0

[edit]

regulamin!

mod

0

ten sezon w Laliga zapowiada sie wspaniale, juz nam Angole niempowiedza, ze ich liga jest bardziej emocjonujaca, bo do ostatnie kolejki nic nie wiadomo(zapomnieli co bylo 2 lata temu) w tym roku, rzadi Hiszpania!!

A to co zrobil Real...bylo niemozliwe, malo ktory klub by potrafil powtorzyc ten wyczyn

0

jakim jednym turnieju? widziales go wiecej razy w akcji niz na IO? on jest swietny, szybki, MŁODY, swietny drybling, takich zawodnikow teraz w pilce potrzeba..

0

Real po stracie Robinho i to tuz przed startem ligi musi sie szybko wzmocnic i to bylby bardzo dobry zawodnik dla Madrytu

0

jedna chwila moze zrobic tyle zlego :( bardzo wspolczuje tym wszytkim, ktorzy sa poszkodowani oraz ich rodzinom

0

BAN! 1 tydz.

mod

0

jezeli Wisla zagralaby tak pieknie jak dzisiaj z Barcelona, to wcale nie byla by taka latwa przeprawa dla Barcy, wiec nie wypisujecie juz Bóg wie jakich wyników :/

0

_Konradek_ - no dobrze, tylko ja nie rozumiem, jak w jednym sezonie był bogiem, a w drugim był wygwizdany i na niego poszła cała wina

a to nie był pierwszy przykład w dziejach Barcy, np. Maradona wspomniany przez Roniego czy Ronaldo też chciał odejść

0

sciah-moge Ci podac bardzo prosty przykład, Henry- w Arsenalu król, a tu gra padake

Real nie tworzy gwiazd?? A np. Casillas??

Nie mówi, że Real nie kupuje gwiazd, mówie, że Barca też to robi, czytaj ze zrozumieniem ;)

0

squead- i musze sie z toba zgodzic, niektorzy wola szukac winnych w tych co grali niegdys najlepiej ,a potem bardzo dobrze, ale bardzo dobrze to juz dla nich slabo, bo liczy sie sport i dobra zabawa...:/

0

unique- wiesz co, kto jak kto, ale kibic Barcy nie powinien pisac czegos takiego, Real byl galakticos i grali pieknie, ale przegrywali, barac popelnila ten sam blad, nakupila gwiazdeczek i co...grali piach i nic nie wygrali, wiec nie mow nic o galaktocis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?