agentrozkoszny
Dołączył/a: czerwiec 2014
Warszawa
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
,,Był mroźny styczniowy wieczór Rasiak wesoło trzaskał w kominku" - Z pamiętnika Polskiego kibica.
2
Właśnie o tym piszę. Miejmy nadzieję ,że Enrique przywróci kochany styl. VeB
2
Po prostu wróćmy do tiki taki pepa. Bo to teraz to 99% posiadania piłki i ,,fenomenalna"" skuteczność.
1
Ok. to spoko ;)
2
Zespół nie może opierać się tylko na jednym zawodniku. Dobrze ,że oprócz Messiego mamy też takich zawodników jak Iniesta, Neymar, Alexis....................Alves :(
1
Miejmy tylko nadzieję ,że jego nie pożegnamy bo to by, był kolejny błąd Zubiego.
1
Przecież nie pisałem ,że Ronaldo nie symuluje bo, symuluje zresztą jak cały Madryt ,ale Neymar też. Piszę jeszcze raz specjalnie dla tych którzy, nie rozumieją ,że jestem za FCB
Visca el Barca !!!!
1
Ja nikogo nie prowokuję i kibicuje barcy od 2008 r. Nie napisałem też ,że to słaby piłkarz. Lubiłem Go póki nie zaczął tak szpanować ( teraz lubię Go trochę mniej). Byłem za sprowadzeniem Neymara do Barcelony ,ale musicie przyznać ,że nurkuje. W razie czego VeB!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Chcieć to sobie mogą...
3
Powinna być jeszcze rubryka nurkowanie specjalnie dla Neymara.
1
To właśnie jest potęga La Masii. VeB
2
''„dyskusyjnej” wygranej koszykarzy Barçy,'' żałosne
1
Nie potrzebujemy zawodnika który, grał w tym sezonie tylko 10 min.
1
Nie ma miejsca w składzie dla Isaaca. Damy Mu szanse ,a Deulofeu będzie grzał rezerwy.
1
Oby tylko nie przeznaczyli tej kasy na rudego francuza z valencii ,a na prawdziwego stopera.
1
Ciekawe ile pójdzie z tego na transfery ,a ile do portfela Zubiego.
1
Gdzie masz błąd.
1
Rakitic lepszy.
1
Spoko :)
1
99% Posiadania piłki 0 strzałów na bramkę. Chyba jednak dobrze ,że ,,tata" wstrzymał się z dymisją.
1
,,Takie rzeczy zdarzają się na boisku. Po prostu zderzyłem się z jego ramieniem" - powiedział Luis Suarez - On ma coś z głową ,ale piłkarz dobry może enrique utęperuje jego krwiożercze zapędy
1
Tak!!!! Niech wygryzie Madryt z pucharu króla. :-P
1
Pedro + 45mln. = Suarez + kaganiec xD
Co myślicie o takiej ofercie? :-P
1
Barcelona tego lata powinna wydać trochę więcej pieniędzy jak np.Louis van Gaal zacisnąć zęby i kupić dobrych przyszłościowych stoperów jak Laporte czy Marquinhos itp.a później już po prostu co okienko transferowe kupić nowych zawodników i po trochu odświeżać skład wy dawając mniej. Zubi zaspał nie kupował nowych zawodników teraz trzeba wydać więcej.
1
Myślę ,że maksymalnie 55 mln. ,ale jego wartość pewnie będzie rosła więc ja bym się wstrzymał z jego sprzedażą ,a najlepiej Go nie sprzedawał. A tak poza tym to się z Tobą zgadzam.
1
Najlepiej od 50 mln. euro bo tyle mniej więcej jest wart ,a tak w ogóle to ja bym Go nie sprzedawał.
1
Dlatego powinni napisać ,że del bosque jest rozczarowany... ( i tu wymienić i Pique ,i fabregasa ,i Casillasa i Alonso ,chociaż del bosque nie wyraża chyba rozczarowania tym ostatnim).
1
Może dlatego ,że to są Madryckie gazety i nie wyobrażają sobie by, w jakikolwiek sposób zhejtować Madryt i jego ,,fenomenalnych piłkarzy''.
8
,,Na okładce Sportu widzimy stop dla (...) Alvesa''. Jestem za sprzedaniem Alvesa choćby za marne 10 mln. Tak trudno znaleźć klub chętny do kupienia Go.
1
Claudio Bravo niech broni w pucharach ,a Ter Stegen niech zbiera doświadczenie w lidze.