3 marca 2013, 19:50
0
Od biegając nieco od tematu i pomyśleć że to już za nami :
4 marca 2012, 11:06
Wiecie może co mówił Xavi do Pique ?
28 lutego 2012, 16:13
Dla mnie w tym meczu to: - pierwsza połowa - gol Messiego - postawa Valdesa Mogłabym więcej ale za dużo by pisać
28 lutego 2012, 16:01
Cały Leo, w tych wypowiedziach potwierdza to jakim jest człowiekiem. Aby tak dalej Leoooo
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Od biegając nieco od tematu i pomyśleć że to już za nami :
0
Wiecie może co mówił Xavi do Pique ?
0
Dla mnie w tym meczu to:
- pierwsza połowa
- gol Messiego
- postawa Valdesa
Mogłabym więcej ale za dużo by pisać
0
Cały Leo, w tych wypowiedziach potwierdza to jakim jest człowiekiem.
Aby tak dalej Leoooo
0
Cały Leo, w tych wypowiedziach potwierdza to jakim jest człowiekiem.
Aby tak dalej Leoooo
0
Dla mnie w tym meczu to:
- pierwsza połowa
- gol Messiego
- postawa Valdesa
Mogłabym więcej ale za dużo by pisać
0
Od biegając nieco od tematu i pomyśleć że to już za nami :
0
Wiecie może co mówił Xavi do Pique ?