0

Jeju to mecz towarzyski, w całym spotkaniu Barvo prezentuje się solidnie, jest pod presją, bo to Jego debiut więc bez spiny. Dajcie Mu szanse.

3

Dobrze, że wszystko szczęśliwie się skończyło.

4

Fajnie, ale zamiast Busiego dać Mascherano, a zamiast Pique Bartre :)

4

Jeśli Luis Enrique naprawdę chce wprowadzić w życie swoje słowa o tym, że grać będą Ci, którzy są w formie, a nie nazwiska, to jego pierwszym ruchem powinno być posadzenie Pique na ławce i ustawienie Mathieu i Bartry jako stoperów.

0

Sezonowcy...

1

Jak gra Ter Stegen?

0

Dzięki ;)

0

A wszedł? Nie oglądam meczu ;)

4

Partnerem Mathieu w środku defensywy w drugiej półowie powinien być Bartra.

0

Oby nasz nowy numer 5 był tak samo waleczny jak Jego poprzednik i zostawiał tyle samo serca na boisku.

4

W takich sprawach lepiej się nie spieszyć i spokojnie wracać do zdrowia. Powodzenia, Ney!

16

Jak dla mnie sprawa wygląda tak:
1.Gość jest wysoki. Stwarza wielkie zagrożenie przy stałych fragmentach gry.
2. Jest szybki i zwrotny.
3. Jego statystyki mówią same za siebie- solidny defensor.
4. Obniżył warunki finansowe, by grać w Klubie swoich marzeń.
5. Transfer rzeczywiście jest przepłacony ale to nie wina Mathieu tylko zarządu, więc zawodnika nie obrażajmy i życzymy Mu jak najwięcej szczęścia i wielu tytułów w naszym Klubie.
Witamy w FC Barcelonie, Jérémy! Powodzenia!

0

Mam nadzieję, że w tym sezonie takie sytuacje już nie będą się powtarzać. Mają grać zawodnicy w formie, a nie nazwiska.

7

Widać, że gość jest po prostu szczęśliwy i dumny stając się graczem Barçy. Kibice powinni się cieszyć, że Mathieu jest typem zawodnika przychodzącego do Klubu spełniając marzenia, a nie patrząc tylko na kasę. A takich przypadków jest niestety coraz mniej. Wspieramy Mathieu!

0

A myślałam, że po tym co było podczas prezentacji Alvesa (przeraźliwe gwizdy gdy mu nie wyszła sztuczka) już gorzej być nie może. Szkoda mi Mathieu. Naprawdę szkoda. Mam nadzieję, że swoimi występami zawstydzi tych "kibiców".

0

Sankcje.

0

Rozumiem, można nie być zadowolonym z tego transferu, ale wszystko ma swoje granice.

0

Ciekawe jaka będzie reakcja jak ten transfer wypali.

0

To tylko wyraz tego jak chamscy i nieprzyjaźni potrafią być ludzie w dzisiejszych czasach. Żałosne.

2

Dokładnie. Powodzenia Mathieu!

0

Powodzenia, oby zamknął usta krytykom.

2

Dobry artykuł. :)
P.S. Miło że wreszcie ktoś przyjmuje do wiadomości, że dIewczyny też siedzą na tej stronie ;)

0

Ale może grać na ŚO

0

Oby przyszedł Blind, a nie Mathieu. Jest młodszy, szybszy, ma świetną technikę.

1

Nawet podobni

0

Po minie ze zdjęcia wnioskuję, że Zubi już sam nie wie co robi.

1

Zamiast Mathieu kupiłabym Rojo. Gość jest młodszy i lepszy. Oprócz tego jakiegoś klasowego stopera np. Verthongena i czego chcieć więcej w kontekście ŚO?

1

Powinniśmy postarać się o Inigo Martineza. Młody, solidny stoper, zawodnik na lata, lepiej kupić jego niż Mathieu. Plus oczywiście ktoś z dwójki Vertonghen/Hummels

2

Piękne ostatnie zdanie

2

Alexis, zapamiętam Cię na zawsze. Ciebie, w barwach naszej ukochanej Barcelony. Dziękuję za wszystko!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?