Jordi Alba-jest na liście transferowej to chętnie
David Alaba-Bayern go nie puści
Gareth Bale-jak zbiją cenę do rozsądnych granic to jeszcze
Guilherme Siqueira-chyba za słaby
Thiago Silva-najlepszy i najdroższy
Javi Martínez-drogi ale młody i chętnie bym go widział u nas
Jan Vertonghen-najtańszy jak dla mnie może być
David Luiz-chyba popełnia za proste błędy no i jest drogi
Adrián-chyba za słaby
Fernando Llorente-jak zbiją cenę to chętnie bym go widział u nas
Robin Van Persie-nie jestem do niego przekonany no ale może
Komentarze
0
A,co Ronaldo wygrał z drużyną oprócz Ligi Hiszpańskiej ,bo Messi zdobył 4 tytuły z Barceloną i strzelił więcej bramek.
0
Ciekawe z jakim numerem będzię występował w Barcelonie,bo w Valencii grał z 17,ale u nas 17 ma Pedro więc...
0
Ja bym dał szanse Llorente, a nie Torresowi.
0
Zgodziłbym się, ale z opcją pierwokupu.
0
Nie radzi sobie z tym że ktoś jest od niego lepszy.
0
A,co Ronaldo wygrał z drużyną oprócz Ligi Hiszpańskiej ,bo Messi zdobył 4 tytuły z Barceloną i strzelił więcej bramek.
0
Bez napastnika do którego można by było kierować końcowe podania rzeczywiście długie rozgrywanie piłki przez Hiszpanów nie miało większego sensu.
0
Ciekawe, bardzo ciekawe
0
Ciekawe z jakim numerem będzię występował w Barcelonie,bo w Valencii grał z 17,ale u nas 17 ma Pedro więc...
0
Jordi Alba-jest na liście transferowej to chętnie
David Alaba-Bayern go nie puści
Gareth Bale-jak zbiją cenę do rozsądnych granic to jeszcze
Guilherme Siqueira-chyba za słaby
Thiago Silva-najlepszy i najdroższy
Javi Martínez-drogi ale młody i chętnie bym go widział u nas
Jan Vertonghen-najtańszy jak dla mnie może być
David Luiz-chyba popełnia za proste błędy no i jest drogi
Adrián-chyba za słaby
Fernando Llorente-jak zbiją cenę to chętnie bym go widział u nas
Robin Van Persie-nie jestem do niego przekonany no ale może