0

Jako fan, bo nie wiem czy jestem godna na miano prawdziwego Cule, bo kibicuję barcelonie od roku jestem pod wrażeniem. Łza zakręciła mi się gdy czytałam twój artykuł. Jest naprawdę świetny. Jak zaznaczyłam na początku jestem fanką drużyny od niedawna, ale staram się pokazywać że kibicuję na prawdę a nie że jestem sezonowym fanem bo to teraz modne, ten artykuł powinien otworzyć oczy większości, bo nazywanie się Cule a nie znanie co najmniej pięciu zawodników i wymienienie ich pozycji świadczy bynajmniej dla mnie o tym że jest się ,,pozerem" Barcelona moim zdaniem jest najlepsza na świecie. Pod względem gry taktycznej ale także i pod względem zawodników. Cholernie dbają o fanów, chociaż szkoda że z powodu kilometrów, młodego wieku czy braku gotówki nie mogę zakupić sobie gadżetów które bym chciała czy wycieczki na stadion bądź mecz. Dzięki tej stronie czuję się bliżej moich idoli, a ten artykuł pozwolił mi poczuć się jak prawdziwy cule. Dziękuję i jestem dumna z tego że mogę nazwać się fanem barcelony, bo być w tej grupie jest bardzo ważne dla mnie. I czuję się prawdziwą ważną osobą w rodzinie dumy Katalonii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?