O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5014
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 0

Komentarze

0

I tak Monaco da więcej kasy .... Więc " via con dios" .... Trzeba ściągnąć młodego dobrego bramkarza. Mój typ -> Szczęsny :)

0

Niestety prawda :(

0

W tym okienku transfery to jak na razie pełen dramat , wczoraj odszedł Thiago - dziś info o Fabregasie - masakra , co z obroną ?

0

sprzedaż Davida to czysta GŁUPOTA , oddajmy jeszcze Cesca za 5 mln :(

0

Poziom sędziowania w tegorocznej Lidze Mistrzów to jakaś totalna żenada i nie chodzi mi tylko o mecze Barcy. Jednak nie zmienia to obrazu meczu.Grali piach i tyle. Nie mamy obrony a to w połączeniu z brakiem zaangażowania z przodu przynosi dokładnie taki skutek. W tym sezonie było już kilka sygnałów , że coś nie gra. Bayer okazał się katem ... Pozostaje nam poczekać cierpliwie na nowy sezon i cieszyć się , że udało się zdobyć mistrza.
PS. Zamiast kupować Naymara może lepiej ze 3 dobrych obrońców ...

Zobacz wszystkie

0

Prezentem od arbitrów to była 1 bramka dla PSG :(

0

Złotą piłkę za 2012 r. powinien dostać INIESTA ! i tyle w temacie.

0

PEDRO za wysoko -> za zmarnowanie setki najwyżej 2. tak na marginesie szkoda , że Rosel się tak napalił na Neymara. Falcao na szpicy to moje marzenie ....

0

I tak Monaco da więcej kasy .... Więc " via con dios" .... Trzeba ściągnąć młodego dobrego bramkarza. Mój typ -> Szczęsny :)

0

Jak brakuje szczęścia to niestety kilka meczów przegramy. Oby nie tych kluczowych. W ataku jest OK , ale obrona gra totalny "piach". Dobrze , że wrócił Pique - trochę uspokoi grę z tyłu:)

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?