0

nie wiecie na jakim kanale na C+ będzie transmisja ?

0

nie widze tego, chociaz bramkarza nalezy szukac powoli ....

0

Jest naprawdę okej.
Zgadzam się z komentarzami poniżej, że zbyt dużo rażącego kolory - białego. Myślę, ze najlepszą rzeczą jest tutaj dodawanie + i - , oraz najbardziej podoba mi się prawa strona serwisu, gdzie jest kolumna "Kontuzjowani" - extra!
Wszystko jest przejrzyste, bardzo sprecyzowane i czytelne. Dzięki, ze o nas myślicie i pracujecie nad tym, by było coraz ciekawiej na stronce! Czekamy na więcej nowości i niespodzianek :) Pozdrawiam fanatyków.
VISCA EL BARCA

0

PEZE GENIALNY TEKST ICEMAN !!! szacunek ;)

No i genialny mecz w wykonaniu Bacelony ! Poraz kolejnu udowodniła kto rządzi w Hiszpani i w ogóle na całym świecie !!!

minuta ciszy przed meczem to też był miły gest [*]

pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy.

Vamos Barca !!!

0

PEZE GENIALNY TEKST ICEMAN !!! szacunek ;)

No i genialny mecz w wykonaniu Bacelony ! Poraz kolejnu udowodniła kto rządzi w Hiszpani i w ogóle na całym świecie !!!

minuta ciszy przed meczem to też był miły gest [*]

pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy.

Vamos Barca !!!

0

no właśnie Serek95 co to ma być ??????

Nara Eto'o ??

lol.

0

żegnaj Eto'o !

dziękujemy za te wyszystkie strzelone gole i poprostu za to że byłeś :*

0

Oby Eto'o nie odchodził Z FCB !!!!!!!!!!

Jeżeli narazie nie ma zamiaru myśleć o swojej przyszłośći , no to nie . (popieram)

0

zasłużony odpoczynek ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?