ala469
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
ładne
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wiecie na jakim kanale na C+ będzie transmisja ?
0
nie widze tego, chociaz bramkarza nalezy szukac powoli ....
0
Jest naprawdę okej.
Zgadzam się z komentarzami poniżej, że zbyt dużo rażącego kolory - białego. Myślę, ze najlepszą rzeczą jest tutaj dodawanie + i - , oraz najbardziej podoba mi się prawa strona serwisu, gdzie jest kolumna "Kontuzjowani" - extra!
Wszystko jest przejrzyste, bardzo sprecyzowane i czytelne. Dzięki, ze o nas myślicie i pracujecie nad tym, by było coraz ciekawiej na stronce! Czekamy na więcej nowości i niespodzianek :) Pozdrawiam fanatyków.
VISCA EL BARCA
0
PEZE GENIALNY TEKST ICEMAN !!! szacunek ;)
No i genialny mecz w wykonaniu Bacelony ! Poraz kolejnu udowodniła kto rządzi w Hiszpani i w ogóle na całym świecie !!!
minuta ciszy przed meczem to też był miły gest [*]
pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy.
Vamos Barca !!!
0
PEZE GENIALNY TEKST ICEMAN !!! szacunek ;)
No i genialny mecz w wykonaniu Bacelony ! Poraz kolejnu udowodniła kto rządzi w Hiszpani i w ogóle na całym świecie !!!
minuta ciszy przed meczem to też był miły gest [*]
pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy.
Vamos Barca !!!
0
no właśnie Serek95 co to ma być ??????
Nara Eto'o ??
lol.
0
żegnaj Eto'o !
dziękujemy za te wyszystkie strzelone gole i poprostu za to że byłeś :*
0
Oby Eto'o nie odchodził Z FCB !!!!!!!!!!
Jeżeli narazie nie ma zamiaru myśleć o swojej przyszłośći , no to nie . (popieram)
0
zasłużony odpoczynek ^^