alan82
Dołączył/a: kwiecień 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego chcecie zmiany Iniesty?? Fakt, nie trafił w pewnej sytuacji, ale to zbyt dobry i zbyt doświadczony zawodnik aby od razu go zmieniać. Iniesta powinien zostać do końca meczu, jeszcze Was zaskoczy!!
0
*obronił
0
Pique obrinił gola ;)
0
Widzę, że słońce trochę oślepia sędziów :/
0
Będzie dobrze, wierzę w dzisiejszy sukces!
0
R0naldinh0:
Bo Ronaldo jest "ładny", nawet moja żona to przyznaje. Staram się nie brać tego do siebie ;)
0
azulrojo11: Jak widzę R0naldinh0 nie docenił roli płci pięknej :-)
0
Dziękuję Wam za informacje, wiedziałem gdzie zadać to pytanie ;)
Pozdrawiam!
0
W ofercie N-ki nie widzę pakietu Canal+ więc wnioskuję, że do pełnej satysfakcji musiałbym wykupić abonament u dwóch operatorów. Ale bezsens:(
0