0

Dlaczego chcecie zmiany Iniesty?? Fakt, nie trafił w pewnej sytuacji, ale to zbyt dobry i zbyt doświadczony zawodnik aby od razu go zmieniać. Iniesta powinien zostać do końca meczu, jeszcze Was zaskoczy!!

0

*obronił

0

Pique obrinił gola ;)

0

Widzę, że słońce trochę oślepia sędziów :/

0

Będzie dobrze, wierzę w dzisiejszy sukces!

0

R0naldinh0:
Bo Ronaldo jest "ładny", nawet moja żona to przyznaje. Staram się nie brać tego do siebie ;)

0

azulrojo11: Jak widzę R0naldinh0 nie docenił roli płci pięknej :-)

0

Dziękuję Wam za informacje, wiedziałem gdzie zadać to pytanie ;)

Pozdrawiam!

0

W ofercie N-ki nie widzę pakietu Canal+ więc wnioskuję, że do pełnej satysfakcji musiałbym wykupić abonament u dwóch operatorów. Ale bezsens:(

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?