Czy ktoś jest mi w stanie udzielić 100% pewnej odpowiedzi czy ewentualny pierwszy mecz w półfinale LM będziemy grali we wtorek czy w środę? To bardzo istotne. Z góry dziękuje za odpowiedź!
Czy ktoś jest mi w stanie udzielić 100% pewnej odpowiedzi czy ewentualny pierwszy mecz w półfinale LM będziemy grali we wtorek czy w środę? To bardzo istotne. Z góry dziękuje za odpowiedź!
Komentarze
0
Kavulo! jestes na cenzurowanym!
0
który mi tutaj napisał ze na 100% mecz rewanzowy piewrszy jest w srode?
0
dziekuje Kavulo. dokladnie o to mi chodzilo. napisalem ze ewentualnie ;)
0
Czy ktoś jest mi w stanie udzielić 100% pewnej odpowiedzi czy ewentualny pierwszy mecz w półfinale LM będziemy grali we wtorek czy w środę? To bardzo istotne. Z góry dziękuje za odpowiedź!
0
który mi tutaj napisał ze na 100% mecz rewanzowy piewrszy jest w srode?
0
Kavulo! jestes na cenzurowanym!
0
Czy ktoś jest mi w stanie udzielić 100% pewnej odpowiedzi czy ewentualny pierwszy mecz w półfinale LM będziemy grali we wtorek czy w środę? To bardzo istotne. Z góry dziękuje za odpowiedź!
0
dziekuje Kavulo. dokladnie o to mi chodzilo. napisalem ze ewentualnie ;)