aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@busquets5 dzisiaj spokojnie bo po lesie, jeszcze miejscami błoto i kałuże. A wyszło 13,26 km w 1:06:16.
0
Dobra, 13 km zaliczone, teraz można spokojnie mecz obejrzeć, po trzy punkty, po lidera!
0
@Katalonbar i na Polsacie też o Legii
0
@against_modern_football ja też głównie teren, zresztą u mnie dookoła las więc ścieżek nie brakuje.
0
@parpe jak chomiki, też tego nie rozumiem.
1
@VamosRakieta w pytę by było jakby moja Aklasowa ekipa wygrała, ale i tak jest zajebiście.
0
@daniel32778 i na Ojro 2020 będzie sędziował
0
@IronSanHybrid była stolica w końcu
1
@domin682 w serieA sześć
0
@aldewir Panie Doniec, nie ma za co
1
@FC1899Barca tam z tyłu to nasz ryży wiceprezes UEFA?
1
@pomi11 "Czerwona kartka: Wydaje mi się, że Manu trafił najpierw w piłkę"
Jemu się wydaje
1
@seba1324 nie rozumiem pytania
1
@fart raczej Pep to młodsza wersja Marcela
1
"FC Barcelona pokonała po ciężkim boju Villarreal 2:1 po dwóch golach Griezmanna. Bramkę dla gości zdobył Chukwueze"
Mecz był na Camp Nou?
0
@Bobo25 tak, i dwa w lidze konfederacji(kwalifikacje).
0
@Bobo25 LE dla zdobywcy Pucharu Polski
0
@Seledynowy Ćwiąkała to taki bardziej opowiadacz, emocji zero w jego komentarzu.
0
Ło Panie, Mesyjasz w gazie
0
@KmN Rodzicom kosz kwiatów
1
@Barca1992 grupa wiekowa podana na wykresie
0
@Jarema1987 Mark Clattenberg
1
@kubix05 pamiętam reklamę margaryny Kama, że Bogusz Bilewski je i "serce ma jak dzwon" i niedługo po tym umarł i reklamę wycofali.
0
@tristan87 jako portier chyba
0
@Huck Nienajgorsza opcja, zwykle w Barcelonie był doświadczony zawodnik typu Larsson, Villa, Henry. Teraz jest Messi, ale pytanie czy zostanie.
0
@Pilka_jest_okragla ufffff, puchar dotarł cały, dobrze że go nikt pekasem nie przejachał
0
@itmustbejoke Nikomu
0
@Barca_Big_Moment Pique, ten co ma w dupie fanów tenisa i przeprowadza rewolucję w Pucharze Davisa
0
@FCB_dimiC bo tak to zostało przedstawione, żeby myśleli że coś od nich zależy
1
@banann16 tak, dlatego w 1992 olały federację i założyły Premierleague żeby nie dzielić się kasą