aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Syt400 tak, jest dogrywka
0
Grają jak z nutów
7
Nie sądziłem że coś mnie wkur.i na zakończenie urlopu, ale na Ernesta zawsze można liczyć.
A tych co go bronią nie pozdrawiam, typa powinni wyj.eba.ć po rewanżu z z Romą, dyscyplinarnie, z wpisaniem do akt. Chłop nie potrafi wyciągnąć wniosków z niczego. Wykastrował najlepszy atak świata, szkoda strzępić ryja.
Adios.
9
Vidal gra tak jakby chciał żeby Inter awansował dalej, chyba coś jest na rzeczy z jego zimowym transferem do Mediolanu.
0
Neto - Wague, Umtiti, Langlet, Firpo -Rakitic, Todibo, Vidal, Alena - Griezmann, Perez
3
Gra Barcelony osiągnęła wyższy poziom żenady
0
Ter Stegen- Roberto, Pique, Todibo, Semedo - Vidal, Arthur, DeJong-Messi, Suarez, Dembele