ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ptasior Taki Neymar na lewym skrzydle to by teraz wjechał
0
@kuz Ja się tego boję właśnie xD
0
@B jak BARCA Co sobie zapalił szluga z Yamalem to jego
0
W sumie gdyby Lewy grał, to nastroje byłyby hurraoptymistyczne i mecz by już był zamknięty.
Więc może dobrze dla widowiska, że mamy tego Ferrana.
0
@Hindus Pokazywał też kilkukrotnie, że gra tam świetnie. Zależy od gry całej drużyny.
5
Irytuje mnie to, że Olmo średnio pracuje w defensywie. Tam jest dziura po bombie w jego okolicach.
0
@Crakitic Myślę, że trochę tak. Plus zadyszka fizyczna.
0
@Hindus Pedri na 10, Gavi obok Casado. To optymalne ustawienie.
0
@AdrianFCB10 Ja w to wierzę od początku sezonu
0
Lewy za Ferrana, Szczęsny za Pene, Gavi za Olmo i wygramy
0
Gdyby Raphinha to strzelił, to by znaczyło, że jest jakimś robotem. Ostatnio wszystkie podobne piłki strzelał.
0
Dobrze, że jest przerwa, po przerwie będzie dobrze
1
Gramy dziś nieźle, tylko nie ma Lewego z przodu.
4
Pena to tylko machać łapami o spalonego potrafi
3
Rafinha już wku*****y, bo podaje, podaje, a nikt nie strzela
3
Jakby Lewy grał, to już by miał bramkę
0
@Krzysiek872 Dopóki Pena na bramce to każdy to wie
1
@JoeSatriani To niestety wina polityki klubu
0
Casado szef, co opierd***ł chłopaków to jego
1
Ładny ten łokieć Kounde był. Taki mało widoczny, ale skuteczny. :)
0
Coś czuję, że w 11 temu meczu nie skończymy
0
ale farfocel xDD
0
@OskP prawda, ale i tak mało który sędzie da tak szybko
0
oho, już żółta :)
0
Może Pena w zimowym okienku gdzieś odejdzie?
2
Haha, chcieliśmy Szczęsnego, to na złość Lewandowskiego nam zabrał xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Commando Myślisz, że jest "Wojtek, jak nie rzucisz, to nie zagrasz"? :)
1
@ObiwanKenobi Każdy bramkarz to trenuje, to nie jest jakaś nowa, nieznana specjalizacja. To prawda, że Pena się poprawił, ale on raczej wszedł z poziomu słabego na przeciętny, a nie wybitny. :)
2
@Nightraider Prawda. Praktycznie każda drużyna, która sięgała po duże sukcesy miała z tyłu klasowego bramkarza, który wyciągał więcej niż musiał.
Piłka jest zbyt losowym sportem, żeby stawiać ogórka na bramce.