1

@Ptasior Taki Neymar na lewym skrzydle to by teraz wjechał

0

@kuz Ja się tego boję właśnie xD

0

@B jak BARCA Co sobie zapalił szluga z Yamalem to jego

0

W sumie gdyby Lewy grał, to nastroje byłyby hurraoptymistyczne i mecz by już był zamknięty.
Więc może dobrze dla widowiska, że mamy tego Ferrana.

0

@Hindus Pokazywał też kilkukrotnie, że gra tam świetnie. Zależy od gry całej drużyny.

5

Irytuje mnie to, że Olmo średnio pracuje w defensywie. Tam jest dziura po bombie w jego okolicach.

0

@Crakitic Myślę, że trochę tak. Plus zadyszka fizyczna.

0

@Hindus Pedri na 10, Gavi obok Casado. To optymalne ustawienie.

0

@AdrianFCB10 Ja w to wierzę od początku sezonu

0

Lewy za Ferrana, Szczęsny za Pene, Gavi za Olmo i wygramy

0

Gdyby Raphinha to strzelił, to by znaczyło, że jest jakimś robotem. Ostatnio wszystkie podobne piłki strzelał.

0

Dobrze, że jest przerwa, po przerwie będzie dobrze

1

Gramy dziś nieźle, tylko nie ma Lewego z przodu.

4

Pena to tylko machać łapami o spalonego potrafi

3

Rafinha już wku*****y, bo podaje, podaje, a nikt nie strzela

3

Jakby Lewy grał, to już by miał bramkę

0

@Krzysiek872 Dopóki Pena na bramce to każdy to wie

1

@JoeSatriani To niestety wina polityki klubu

0

Casado szef, co opierd***ł chłopaków to jego

1

Ładny ten łokieć Kounde był. Taki mało widoczny, ale skuteczny. :)

0

Coś czuję, że w 11 temu meczu nie skończymy

0

ale farfocel xDD

0

@OskP prawda, ale i tak mało który sędzie da tak szybko

0

oho, już żółta :)

0

Może Pena w zimowym okienku gdzieś odejdzie?

2

Haha, chcieliśmy Szczęsnego, to na złość Lewandowskiego nam zabrał xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Commando Myślisz, że jest "Wojtek, jak nie rzucisz, to nie zagrasz"? :)

1

@ObiwanKenobi Każdy bramkarz to trenuje, to nie jest jakaś nowa, nieznana specjalizacja. To prawda, że Pena się poprawił, ale on raczej wszedł z poziomu słabego na przeciętny, a nie wybitny. :)

2

@Nightraider Prawda. Praktycznie każda drużyna, która sięgała po duże sukcesy miała z tyłu klasowego bramkarza, który wyciągał więcej niż musiał.
Piłka jest zbyt losowym sportem, żeby stawiać ogórka na bramce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?