ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 A nie wolałbyś oglądać meczu Barcelony zamiast tego?
0
Ale długa jest ta przerwa reprezentacyjna. Kompletnie bez sensu, robić mecze co 3 dni, a potem przerwa na mecze, których nikt nie chce oglądać.
0
@ProMILs dokładnie tak było!
0
@TR3YWAY to było później
0
@TR3YWAY nie, bo jak on dostał tą piłkę, to już miał szluga w ręku.
0
Śnił mi się dziś finał ligi mistrzów.
Barca - City. Szczęsny broni karnego w okienko na samym początku meczu. Pół Polski dostaje orgazmu. Mecz mega wyrównany. Guardiola zaczarował taktyką. Piłka lata po obu stronach tak szybko, że Tomkowi Ćwiąkale załamuje się głos.
Sędzia Marciniak cały mokry po pierwszej połowie. Schodzac z boiska podchodzi do Lewego i mówi: "Te Robercik, a wy to gracie na bramki czy na pressing?".
Druga połowa taka sama. Guardiola się łapie za głowę jak widzi, że Gavi przebiega właśnie 18 kilometr.
W 95 minucie jest 0:0.
Szczęsny dostaje piłkę.
No i nie zgadniecie co. xD
0
@vajcik Nie brałem, ale jeśli to legitne recepty i wprowadzają to do systemu, to chyba spoko
1
Za miesiąc zamieni na Szczęsnego. :)
0
@Faro No bo to był przekot na początku, tylko mu się coś przestawiło przez te kontuzje
0
@TheKlucha Cziki.
Jak cziki-taka.
0
To w końcu dołączy do sztabu Flicka, czy nie?
Bo były takie plotki.
0
Militao kontuzjowany.
W Madrycie to też się ładnie bawią.
0
@Hajny Śpisz wystarczająco? Jak tak i nie przejdzie, to zapisuj się do okulisty. Pewnie jakaś infekcja
0
Czy to jest ta akcja?
2
Co się dzieje tu?
Co się dzieje w Katalonii?
Co się dzieje w domach tych, którzy kochają piłkarskich bogów?
8
@Jambo A to sory, ten Vinicius nas zmylił.
0
Już po pierwszych meczach zwróciłem na to uwagę. To jest kosmos jak ta linia dobrze pracuje.
Ale pewnie po meczach z lepszymi rywalami będziemy hejtować tą taktykę, bo coś w końcu wpadnie. :)
5
A pamiętacie jak już się Chealsea witało z gąską?
16
No obraził się trochę, ale dobrze, że z Flickiem nie ma miękkiej gry.
W końcu ktoś robi rozsądne rotacje i nie patrzy na grymasy zawodników.
2
@KrwawiaceoczyVEB podobno poprosiła
0
@kanver_ Czy ja wiem, sama linia funkcjonuje świetnie, ale fakt, że jest kilka błędów.
0
wow, ile tych spalonych już. Ta linia obrony funkcjonuje świetnie.
2
Wojtek coraz bliżej debiutu
0
To jak często oni łapią przeciwników na spalonych, to jest w ogóle sztos
1
Nic nie mówię, ale Szczęsny by wyciągnął xD
0
Ten Casado to jakiś przekozak może być
2
omg, konieczny ban i walidacja na długość komentarza. ;)
0
Lewy to jest jednak snajper
15
Porównywanie wyników strzeleckich kobiet do piłki męskiej to jednak trochę abberacja.
W ogóle ostatnio mega na siłę ta kobieta piłka jest promowana.
1
@Transu96 Ee, aż takim rasistą nie jestem, ale Carvajal bardziej zasłużył po prostu biorąc pod uwagę ME