ali3gator
Dołączył/a: lipiec 2024
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barceloniarz987 w tamtym sezonie dawało
1
@pienaar Jak Hansi przyszedł to od razu chciał fizycznego DMa. :)
0
@Kazragore a ludzie potrafią mówić, że to Lewy jest problemem.
Ferran to dziś właściwie nie miał poprawnych zagrań ani przyjęć, a do tego jeszcze psuł w obronie i ze 2 razy złamał linię spalonego nam xD
0
@Zieliniak problem w tym, że nie mamy innego szybkiego obrońcy
4
@Azazel_Pazuzu Cubarsi wszedł trochę z przymusu
3
@macio_944 ligę wygramy, jak wróci Pedri, Kounde i forma fizyczna, to może coś więcej
2
@JimMorrisonFCB to jest obserwacja dotycząca całej ligi hiszpańskiej. My to jeszcze gramy całkiem nowocześnie jak na tą ligę.
0
@Veysel bez przesady, mieliśmy jakieś akcje przynajmniej. A po czerwie to mogliśmy tylko obserwować.
0
@zenoowity powalczylibyśmy, tym bardziej, że właśnie miały wejść zmiany, a prze to czerwo morale siadło i chłopaki weszli na boisko sobie pobiegać za piłką.
0
@Krzyniu Yamal to luz, ale Ferran co ma
0
@zenoowity no bo to trochę przez niego. Grając w 11 byłaby szansa powalczyć, a tak nie było szans.
1
@lambard z nim jest taki problem, że jest wolny i średni fizycznie
3
@Barcaa12 coraz większa przepaść się robi
3
@Maoao nie da się jak taki Ferran każde przyjęcie ma złe, a potem dostajesz czerwo
4
@Veysel byłaby zupełnie inna rozmowa
0
@jeonek i tak dużo zmian zrobił jak na niego w tym sezonie
0
@Tarnowitz no z przewagą zawodnika to dość normalne
0
@Kubix93 bez przesady, Bilbao pyknęliśmy
0
Liga Hiszpańska niestety coraz bardziej zostaje z tyłu
1
No nic, w 10 to sobie możemy pograć przeciwko jakiejś Valencii albo Realowi.
Tu już nie ma czego oceniać, bo przy tym poziomie czerwona kartka to katastrofa.
0
@MessiForeverTheBest tacy grają w ekstraklasie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przynajmniej ten spalony zaczął działać xD
0
@Szmulek brawo Tebas
0
Czy tak trudno mieć szybkiego stopera z mózgiem? :)
Jakby Cubarsi i Araujo się tak zamienili..
0
@19Riki20 jak gramy w 10 to trudno mówić, że nas rozpracowali.
Araujo i Ferran nas rozpracowali.
0
Flick robi dobre zmiany jak musi
0
@robertocarlos76 teraz w 10 to sobie mogę grać, łatwo
0
@Maysterme ja nie narzekam, pewnie Twój internet
0
jak tu nie ma żółtej xDD