0

@Barceloniarz987 w tamtym sezonie dawało

1

@pienaar Jak Hansi przyszedł to od razu chciał fizycznego DMa. :)

0

@Kazragore a ludzie potrafią mówić, że to Lewy jest problemem.
Ferran to dziś właściwie nie miał poprawnych zagrań ani przyjęć, a do tego jeszcze psuł w obronie i ze 2 razy złamał linię spalonego nam xD

0

@Zieliniak problem w tym, że nie mamy innego szybkiego obrońcy

4

@Azazel_Pazuzu Cubarsi wszedł trochę z przymusu

3

@macio_944 ligę wygramy, jak wróci Pedri, Kounde i forma fizyczna, to może coś więcej

2

@JimMorrisonFCB to jest obserwacja dotycząca całej ligi hiszpańskiej. My to jeszcze gramy całkiem nowocześnie jak na tą ligę.

0

@Veysel bez przesady, mieliśmy jakieś akcje przynajmniej. A po czerwie to mogliśmy tylko obserwować.

0

@zenoowity powalczylibyśmy, tym bardziej, że właśnie miały wejść zmiany, a prze to czerwo morale siadło i chłopaki weszli na boisko sobie pobiegać za piłką.

0

@Krzyniu Yamal to luz, ale Ferran co ma

0

@zenoowity no bo to trochę przez niego. Grając w 11 byłaby szansa powalczyć, a tak nie było szans.

1

@lambard z nim jest taki problem, że jest wolny i średni fizycznie

3

@Barcaa12 coraz większa przepaść się robi

3

@Maoao nie da się jak taki Ferran każde przyjęcie ma złe, a potem dostajesz czerwo

4

@Veysel byłaby zupełnie inna rozmowa

0

@jeonek i tak dużo zmian zrobił jak na niego w tym sezonie

0

@Tarnowitz no z przewagą zawodnika to dość normalne

0

@Kubix93 bez przesady, Bilbao pyknęliśmy

0

Liga Hiszpańska niestety coraz bardziej zostaje z tyłu

1

No nic, w 10 to sobie możemy pograć przeciwko jakiejś Valencii albo Realowi.
Tu już nie ma czego oceniać, bo przy tym poziomie czerwona kartka to katastrofa.

0

@MessiForeverTheBest tacy grają w ekstraklasie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przynajmniej ten spalony zaczął działać xD

0

@Szmulek brawo Tebas

0

Czy tak trudno mieć szybkiego stopera z mózgiem? :)
Jakby Cubarsi i Araujo się tak zamienili..

0

@19Riki20 jak gramy w 10 to trudno mówić, że nas rozpracowali.
Araujo i Ferran nas rozpracowali.

0

Flick robi dobre zmiany jak musi

0

@robertocarlos76 teraz w 10 to sobie mogę grać, łatwo

0

@Maysterme ja nie narzekam, pewnie Twój internet

0

jak tu nie ma żółtej xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?