alianta2
Dołączył/a: marzec 2012
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To coś co niby Barca stosuje to na pewno nie jest pressing
0
Oni grają za wolno
0
Niech oni sie obudzą
0
Martwi mnie tylko ta łamaga Mascherano na środku obrony
0
Skończcie płakać, oceniać będziemy po meczu
0
Do nikogo, Costa wybrał reprezentacje Hiszpanie a więc jest dużo hiszpańskich zawodników i nie będzie chciał im podpadać.
0
To samo można powiedzieć o Atleti.
0
A mi się wydaje, że na Barcelona potrafią się zmobilizowac a mecz będzie wyglądał jak w supercopa.
0
Messi nic nie musi.
0
Powiedz mi jeszcze jaki będzie skład i jakie zmiany. Bo wynik już znam więc nie potrzebuje oglądać meczu.
0
Typuje wynik 3:2 dla Blaugrany
0
Zdecydowanie argument numer 3, no i pewnie stracimy bramke z stałego fragmentu gdzie Mascherano przegra pojedynek główkowy.
0
Martino: "Afellay doesn't yet have the medical green light, but he almost trains normally, so I think it's the right time to call him up."
[2/2] Squad (vs Atletico): Xavi, Iniesta, Sergi Roberto, Afellay, Cesc, Pedro, Alexis, Messi, Neymar, Tello #fcblive
0
Po za tematem: Afellay powołany na Atletico
0
Wielu zawodników odchodzi do Ameryki na "piłkarską emeryturę", aby bez presji pograć sobie w piłkę i dostać za to grubą kasę. Nie zdziwie się jak Xavi zdecydowałby się na taki krok.
0
haha już widze jak Neuer odchodzi do Madrytu. Plota jak nic, nie warto nawet tego czytać
0
Nie było Messiego, na Ronaldo nie ciążyła presja. Jest Messi i Ronaldo znika.
0
Podejrzewam, że jakby miał grać w Barcelonie na pozycji fałszywej dziewiątki nie wiedziałby co robić.
0
Ronaldo nie potrafi grać na małej przestrzeni, nie potrafi grać z głębi pola. Mimo, że ma świetne warunki fizyczne to nasz Leo jest kompletniejszy
0
mikiemu skończył się ban i juz szaleje
0
Messi jest 2 lata młodszy od Ronaldo. Zobaczycie gdy Ci zawodnicy skończą kariere, portugalczyk będzie nikim przy osiągnięciach Leo.
0
Epicki film i epicki zawodnik
0
Chyba sobie jaja robicie, że Roberto i Montoya grają dobrze.. Montoya zerowy przegląd pola, za lekkie podania. Roberto można usprawiedliwić bo robi za "Xaviego" dlatego mało ryzykuje ale mógłby lepiej przyjmować i rozprowadzać piłkę.
0
Ale nuda
0
Jeden z największych talentów? Ja Ci powiem kto jest największym talentem la masii - Thiago Alcantara
0
S. Roberto jest cienki
0
Obyśmy ich zniszczyli, żeby na rewanż wystawić rezerwy i sie nie martwić o wynik.
0
na sporcie i mundo piszą, że Juanfran zagra.. już sam nie wiem
0
leszek Orłowski chyba komentuje
0
Felipe Luis kontuzja.. szkoda. Gdy wygramy ludzie będą gadać, że Atletico bez podstawowych zawodników..