all

0

--silec502

no powinno być łatwo ale nie możemy zapominać że jednak nie gramy u siebie... ale powinno być 2 lub 3 zero :) VeB!!!

all

0

http://www.youtube.com/user/mrchesi1?feature=mhee

all

0

Veb !!!

all

0

http://www.youtube.com/user/mrchesi1?feature=mhee (jest 5 gol )

Visca el Barca !!!!!!!!!

all

0

http://www.youtube.com/user/mrchesi1?feature=mhee tutaj znajdziecie również bramki z Manity z Realem ( komentarz pl z canal +)

all

0

http://www.youtube.com/user/mrchesi1?feature=mhee za 5 min 5 gol :)

all

0

http://www.youtube.com/user/mrchesi1?feature=mhee--> wszystkie gole ( za niedługo będzie piąty)

all

0

http://www.youtube.com/user/mrchesi1?feature=mhee--> wszystkie gole ( za niedługo będzie piąty)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?