0

@Arthix
Tylko siedem?! ;)

0

To jest tylko moje zdanie, ale wg mnie juz przekombinowali te stroje, bo jeszcze z 2011/12 przezyc sie dalo, ale te to jakis wybryk. GDZIE SĄ PASY?!

0

Sądzę, że Blaugrana wygra, ale jaki scenariusz meczu będzie - pożyjemy, zobaczymy...

0

Ładnie postąpili. Jeszcze raz dzięki Pep. Na wspomnienia będzie na pewno jeszcze czas latem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?