O sobie
- Zainteresowania muzyka, książki, filmy i seriale
- Ulubiony zawodnik Cruijff, Kubala, Koeman, Segarra, Xavi, Iniesta, Puyol
- Ulubione zespoły Oczywiście Blaugrana, poza tym lubię Celtę i lokalne - ROW Rybnik
- Barcelonie kibicuję od od kiedy wyeliminowała Wisłę w eliminacjach LM w 2008
Statystyki
- Dni w serwisie 5403
- Liczba komentarzy 31
- Polecenia 0
Komentarze
0
1. 5/10
2. 6/10
3. To kwestia dyskusyjna
4. Absolutna katastrofa
5. Laporta
6. 2015
7. W Madrycie, kto wie
0
A potem wyłącz FIFĘ :)
0
Byle kto kapitanem Arsenalu nie zostaje. Jeżeli nie będzie się łamał, (w zeszłym sezonie ledwie 14 meczów w BPL) to może być całkiem niezły transfer.
0
Guaita to dla mnie nr 1 na następce.
Oier jest trochę niepewny, Barca B puszcza sporo goli, Fabrice Ondoa będzie miał w 2014 19 lat, czyli, jeśli "wybuchnie" będzie ważny
0
Wybór między hejtowaniem a popieraniem umowy z Katarem to wybór między przywiązaniem do tradycji a myśleniem o przyszłości klubu. Byłoby fantastycznie gdyby koszulki były "czyste", ale zrozumcie FC Barcelona to najlepszy klub świata, który ma gigantyczne wydatki (nowy stadion, zadłużenie, utrzymywanie wielu sekcji) a te 170 mln Euro na rok wydatnie pomoże
0
A nasz kochany Prezes jak zwykle kontrowersyjnie...
0
Przy tak klasycznych strojach sezon powinien być boski :P
0
1. 5/10
2. 6/10
3. To kwestia dyskusyjna
4. Absolutna katastrofa
5. Laporta
6. 2015
7. W Madrycie, kto wie
0
Za 5-6 lat - jak najbardziej
0
A potem wyłącz FIFĘ :)