22 czerwca 2013, 21:19
0
thiago i noyer by sie przydali
22 czerwca 2013, 21:13
jak nie
18 czerwca 2013, 19:47
18 czerwca 2013, 19:42
ja chcę żeby Valdesa sprzedali i kupili noyera
13 czerwca 2013, 21:33
thiago nie może odejść
13 czerwca 2013, 21:30
kogo nie lubisz
12 czerwca 2013, 22:34
z kąd wiesz
12 czerwca 2013, 18:50
torres nie pasuje do barcy
12 czerwca 2013, 18:47
Messi zapłaci grzywną to dla niego jest 20gr
12 czerwca 2013, 18:02
jak Messi miałby iśc do więzienia to ja pójdę za niego
10 czerwca 2013, 18:28
mało gra
10 czerwca 2013, 14:40
i co z tego że lewy strzelił 4 bramki realowi a w barcelonie by stał i niewiedział by co sie dzieje
10 czerwca 2013, 14:28
Wież że Dawida Ville sprzedają
10 czerwca 2013, 14:04
lewy nie za kogo go dadzą
10 czerwca 2013, 13:57
za Alexisa kupić Riberiego
10 czerwca 2013, 13:45
lewandowski i szczęsny
10 czerwca 2013, 13:34
mesi ma wyjść na kilka minut a neymar niewiem
10 czerwca 2013, 13:31
przydał by sie jeszcze jakiś obrońca dobry
9 czerwca 2013, 21:23
3/4 jeszcze zrobić boki to będzie 6
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
thiago i noyer by sie przydali
0
jak nie
0
0
ja chcę żeby Valdesa sprzedali i kupili noyera
0
thiago nie może odejść
0
kogo nie lubisz
0
z kąd wiesz
0
torres nie pasuje do barcy
0
Messi zapłaci grzywną to dla niego jest 20gr
0
jak Messi miałby iśc do więzienia to ja pójdę za niego
0
mało gra
0
i co z tego że lewy strzelił 4 bramki realowi a w barcelonie by stał i niewiedział by co sie dzieje
0
Wież że Dawida Ville sprzedają
0
lewy nie za kogo go dadzą
0
za Alexisa kupić Riberiego
0
lewandowski i szczęsny
0
mesi ma wyjść na kilka minut a neymar niewiem
0
przydał by sie jeszcze jakiś obrońca dobry
0
3/4 jeszcze zrobić boki to będzie 6