0

thiago i noyer by sie przydali

0

jak nie

0

0

ja chcę żeby Valdesa sprzedali i kupili noyera

0

thiago nie może odejść

0

kogo nie lubisz

0

z kąd wiesz

0

torres nie pasuje do barcy

0

Messi zapłaci grzywną to dla niego jest 20gr

0

jak Messi miałby iśc do więzienia to ja pójdę za niego

0

mało gra

0

i co z tego że lewy strzelił 4 bramki realowi a w barcelonie by stał i niewiedział by co sie dzieje

0

Wież że Dawida Ville sprzedają

0

lewy nie za kogo go dadzą

0

za Alexisa kupić Riberiego

0

lewandowski i szczęsny

0

mesi ma wyjść na kilka minut a neymar niewiem

0

przydał by sie jeszcze jakiś obrońca dobry

0

3/4 jeszcze zrobić boki to będzie 6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?