Od dzis jestem kibicem realu, bo mają super skład i kupili krystiano ronaldo i kake i teraz wszystko wygraja. Jeszcze tylko Messiego kupia i beda najlepsi... :) Żal po prostu. Wygrana z nimi bedzie teraz jeszcze bardziej satysfakcjonujaca. Jakos nie moge sobie wyobrazic tylu gwiazd w jednej druzynie, zaraz ktos strzeli focha. Oni planuja kupic kogos na defensywe? Bo patrzac na ostatni sezon i biarac patrzac na ten sklad to beda miec lipe. 5 zawodnikow w ofensywie i juz widze jak beda wspomagac obrone.
Od dzis jestem kibicem realu, bo mają super skład i kupili krystiano ronaldo i kake i teraz wszystko wygraja. Jeszcze tylko Messiego kupia i beda najlepsi... :) Żal po prostu. Wygrana z nimi bedzie teraz jeszcze bardziej satysfakcjonujaca. Jakos nie moge sobie wyobrazic tylu gwiazd w jednej druzynie, zaraz ktos strzeli focha. Oni planuja kupic kogos na defensywe? Bo patrzac na ostatni sezon i biarac patrzac na ten sklad to beda miec lipe. 5 zawodnikow w ofensywie i juz widze jak beda wspomagac obrone.
Komentarze
0
Od dzis jestem kibicem realu, bo mają super skład i kupili krystiano ronaldo i kake i teraz wszystko wygraja. Jeszcze tylko Messiego kupia i beda najlepsi... :) Żal po prostu. Wygrana z nimi bedzie teraz jeszcze bardziej satysfakcjonujaca. Jakos nie moge sobie wyobrazic tylu gwiazd w jednej druzynie, zaraz ktos strzeli focha. Oni planuja kupic kogos na defensywe? Bo patrzac na ostatni sezon i biarac patrzac na ten sklad to beda miec lipe. 5 zawodnikow w ofensywie i juz widze jak beda wspomagac obrone.
0
Od dzis jestem kibicem realu, bo mają super skład i kupili krystiano ronaldo i kake i teraz wszystko wygraja. Jeszcze tylko Messiego kupia i beda najlepsi... :) Żal po prostu. Wygrana z nimi bedzie teraz jeszcze bardziej satysfakcjonujaca. Jakos nie moge sobie wyobrazic tylu gwiazd w jednej druzynie, zaraz ktos strzeli focha. Oni planuja kupic kogos na defensywe? Bo patrzac na ostatni sezon i biarac patrzac na ten sklad to beda miec lipe. 5 zawodnikow w ofensywie i juz widze jak beda wspomagac obrone.