amadeusz1224
Dołączył/a: listopad 2011
Kroscienko
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra to nie miejsce na takie rzeczy.:D
3-0!!!! Jest dobrze Pedro się przełamał!
0
Powiem ci ze niemam żadnej takiej koleznaki ani żadna z moich dziewczyn się tym nie interesowała.
ALe chciałbym zobaczyć jakąś goracoł laskę z mojej szkoły w samej koszulce Barcy. Podkreślam w samej koszulce nic więcej :D:D:D
0
Jak z panna oglądać mecz moje kuzynki zawsze narzekają:( Zawsze jakiegoś kumpla ściągam an ważniejsze mecze Barcy.
4-opak Lezajaska Pizza i oglądamy!
0
0
Maxwell Najlepiej się sprawuje:D..
0
Jest ktoś z woj. Podkarpackiego, kto chciałby przyjechać i pooglądać zemną mecz na 32 calowej placówce??? real madrid - F.C. BARCELONA.
Kolega ma operacje i jednak do mnie przyjedzie i szukam kogoś z kim będę dzieł się emocjami;)
Bo moja Babcia nie chce mnie słuchać:D
0
Spoko :) --> kibicbarcy678
0
Spoko tak powinno być dla złagodzenia powiem ci ze powinnyśmy się trzymać razem. ''Jako kibice BARCY"
0
Jestem w 3 klasie Technikum wiec sobie policz :)
I jeśli kogoś nie znasz choć trochę, to nie wyjeżdżaj z takimi tekstami.
0
Jeśli chodzi o kapitana to najbardziej odpowiedzialny będzie Pedro albo Pinto
0
Dobry skład ale za Sergi Roberto dał bym Deulofeu i za Pinto Oiera
0
Głupi, dziecko??? PEWNIE JESTEM STARSZY OD cb
kibicbarcy678 ja szukam w różnych źródłach. Nawet nie wiedziałem kto jest powalany!
0
wpisz sobie w google.com ->Barcelona trains at BATE Borisov match. i popatrz po stronach to na kilku taki znajdziesz.
0
To ja nie wiem
ja tylko skopiowałem
0
Ja tak nie powiedziałem taki i inne znalazłem na zagranicznych stronach sportowych
0
Z tym składem to nie pewnie bo rożne znalazłem, ale tego było najwięcej i oficjalne Tureckie media tak ogłaszały.
-----------------Oier----------------
Alves-Fontas-Montoya-Maxwell
---------------Keita-----------------
-------JdS----------Thiago--------
Pedro----Cuenca-------Deulofeu
0
0
0
Wszyscy tu zgromadzeni możecie mi jakoś poprawić humor? Po tej porażce, i widoku tabeli jestem taki przybity? Niby mówią
""DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE"
Ale ja kibicuje Bla-ugranie dopiero 14 miesięcy wiec nie-wiem co to słaba gra Barcy..:((
0
Gdyby od początku zagrał w ataku alexis-messi-pedro to by wygrali!!!
SPRZEDAĆ VILLE!!!
SPRZEDAĆ VILLE!!!
SPRZEDAĆ VILLE!!!
0
Bale jest za szybki żeby grać na obronie za bardzo pcha się do Ataku a od tego jest Alves.
Nie pasuje do stylu gry. Barca gra wolna dokładna piłkę, pomału pod pole karne a bale jest na dwa , trzy podania i strzał! On pasuje do naszego najgorszego wroga realu. Choć niechałbym żeby tam trafił!!!
W Primera Division widze go w VALENCII i realu.
W Angli to do Chelsea niech idzie tam Andre Villas-Boas sie nim zajmie.
W najgorszym przypadku za xxx € Do Anży Machaczkała.
Takie jest moje zdanie:)...