0

Dobra to nie miejsce na takie rzeczy.:D
3-0!!!! Jest dobrze Pedro się przełamał!

0

Powiem ci ze niemam żadnej takiej koleznaki ani żadna z moich dziewczyn się tym nie interesowała.
ALe chciałbym zobaczyć jakąś goracoł laskę z mojej szkoły w samej koszulce Barcy. Podkreślam w samej koszulce nic więcej :D:D:D

0

Jak z panna oglądać mecz moje kuzynki zawsze narzekają:( Zawsze jakiegoś kumpla ściągam an ważniejsze mecze Barcy.
4-opak Lezajaska Pizza i oglądamy!

0

0

Maxwell Najlepiej się sprawuje:D..

0

Jest ktoś z woj. Podkarpackiego, kto chciałby przyjechać i pooglądać zemną mecz na 32 calowej placówce??? real madrid - F.C. BARCELONA.
Kolega ma operacje i jednak do mnie przyjedzie i szukam kogoś z kim będę dzieł się emocjami;)
Bo moja Babcia nie chce mnie słuchać:D

0

Spoko :) --> kibicbarcy678

0

Spoko tak powinno być dla złagodzenia powiem ci ze powinnyśmy się trzymać razem. ''Jako kibice BARCY"

0

Jestem w 3 klasie Technikum wiec sobie policz :)
I jeśli kogoś nie znasz choć trochę, to nie wyjeżdżaj z takimi tekstami.

0

Jeśli chodzi o kapitana to najbardziej odpowiedzialny będzie Pedro albo Pinto

0

Dobry skład ale za Sergi Roberto dał bym Deulofeu i za Pinto Oiera

0

Głupi, dziecko??? PEWNIE JESTEM STARSZY OD cb
kibicbarcy678 ja szukam w różnych źródłach. Nawet nie wiedziałem kto jest powalany!

0

wpisz sobie w google.com ->Barcelona trains at BATE Borisov match. i popatrz po stronach to na kilku taki znajdziesz.

0

To ja nie wiem
ja tylko skopiowałem

0

Ja tak nie powiedziałem taki i inne znalazłem na zagranicznych stronach sportowych

0

Z tym składem to nie pewnie bo rożne znalazłem, ale tego było najwięcej i oficjalne Tureckie media tak ogłaszały.


-----------------Oier----------------
Alves-Fontas-Montoya-Maxwell
---------------Keita-----------------
-------JdS----------Thiago--------
Pedro----Cuenca-------Deulofeu

0

0

0

Wszyscy tu zgromadzeni możecie mi jakoś poprawić humor? Po tej porażce, i widoku tabeli jestem taki przybity? Niby mówią
""DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE"
Ale ja kibicuje Bla-ugranie dopiero 14 miesięcy wiec nie-wiem co to słaba gra Barcy..:((

0

Gdyby od początku zagrał w ataku alexis-messi-pedro to by wygrali!!!

SPRZEDAĆ VILLE!!!
SPRZEDAĆ VILLE!!!
SPRZEDAĆ VILLE!!!

0

Bale jest za szybki żeby grać na obronie za bardzo pcha się do Ataku a od tego jest Alves.
Nie pasuje do stylu gry. Barca gra wolna dokładna piłkę, pomału pod pole karne a bale jest na dwa , trzy podania i strzał! On pasuje do naszego najgorszego wroga realu. Choć niechałbym żeby tam trafił!!!
W Primera Division widze go w VALENCII i realu.
W Angli to do Chelsea niech idzie tam Andre Villas-Boas sie nim zajmie.
W najgorszym przypadku za xxx € Do Anży Machaczkała.
Takie jest moje zdanie:)...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?