Nie chcę bronić Ibry, bo miał kilka świetnych akcji i ich nie wykorzystał, ale jak porównuje jak grał Ibra w Barcy i Eto'o w Interze to jednak gra szwedzkiego gwiazdora podobała mi się bardziej.
A poza tym to Zalatan jakby nie było wypracował kilka ładnych akcji i dobrze dogrywał. Może w formie to on nie jest, ale od Henryka zagrał o wiele lepiej. Moim skromnym zdaniem.
Nie chcę bronić Ibry, bo miał kilka świetnych akcji i ich nie wykorzystał, ale jak porównuje jak grał Ibra w Barcy i Eto'o w Interze to jednak gra szwedzkiego gwiazdora podobała mi się bardziej.
A poza tym to Zalatan jakby nie było wypracował kilka ładnych akcji i dobrze dogrywał. Może w formie to on nie jest, ale od Henryka zagrał o wiele lepiej. Moim skromnym zdaniem.
Komentarze
0
Nie chcę bronić Ibry, bo miał kilka świetnych akcji i ich nie wykorzystał, ale jak porównuje jak grał Ibra w Barcy i Eto'o w Interze to jednak gra szwedzkiego gwiazdora podobała mi się bardziej.
A poza tym to Zalatan jakby nie było wypracował kilka ładnych akcji i dobrze dogrywał. Może w formie to on nie jest, ale od Henryka zagrał o wiele lepiej. Moim skromnym zdaniem.
0
Nie chcę bronić Ibry, bo miał kilka świetnych akcji i ich nie wykorzystał, ale jak porównuje jak grał Ibra w Barcy i Eto'o w Interze to jednak gra szwedzkiego gwiazdora podobała mi się bardziej.
A poza tym to Zalatan jakby nie było wypracował kilka ładnych akcji i dobrze dogrywał. Może w formie to on nie jest, ale od Henryka zagrał o wiele lepiej. Moim skromnym zdaniem.