amen
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Racibórz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robertfrbdg i po co sie unosisz ? gdybys nie wiedział to piłkarza mozna tylko na rok wypożyczyc i potem zostaje w klubie albo odchodzi za darmo :) nie znasz sie to nie pisz :)
0
szkoda ze mecz sie nie odbedzie
0
pokaze cyfra + mecz ?
0
ale Cip* jestescie Barca miała wczoraj pecha a wy juz zaczynacie mówić o jakimś kryzysie , transferach i w ogole ....
0
ale Cip* jestescie Barca miała wczoraj pecha a wy juz zaczynacie mówić o jakimś kryzysie , transferach i w ogole ....
0
Talib 24 ....
Nie umieją *
0
yyy dobrze pisze ... jezeli barca przegra jeden mecz i bedzie miała tyle pkt co real to wtedy dalej liderem my jestesmy tak ? bo liczy sie bezposredni poojedtynek :) czyli zeby przegrac mistrzostwo trzeba wtych siedmiu meczach stracic w dwoch punkty a real wszytsko wygrac:) a to jest raczej nie mozliwe :) wiec jestem pewny mistrzostwie Hispszanii.
0
jezeli nie znasz systemu to sie nie odzywaj .... :D
0
tak pewnie zagramy :P
VV
Alves Milito Rafa Marquez Abidal
oby Toure
Iniesta Xavi
Messi
Ibra Pedro
0
:)
0
no i lajt ::) dziisaj stzeli dwie.
0
Darkos co z ciebie za kibic ? jeden mecz pzegany i zdązyłes juz kazdego " zjechać " pomysl nim cos napiszesz ::) Pozdo
Wiecie kiedy barca gra ten pierwszy mecz LM ?
0
to tylko człowiek ::) kiedy ma sie bawić ?! a mnie sie on podoba cały czas na boiski tak samo jak inni !
0
cules10000 to wyjdz i zacznij grac moze ci sie uda
0
aha , bo jest napisane ze o 17.15 rozpoczyna sie mecz ::D
0
jaki wynik ? bo nawet na livesports nic nie ma.
0
jaki wynik ? bo nawet na livesports nic nie ma.
0
Marcin ! Pózniej ::D
Rdam wiesz co ty piszesz ? zastanów sie człowieku !!! w takich państawach jakie wymieniłes jest pełen profesjonalizm !
0
endriuuu2 Moderacja
wiesz co ty piszesz ? jak masz głupoty pisać proszę nie pisz !
0
obstawiłem ze Barca wygra 3-0:D
0
3-0 !
0
Judasz 89
Nie przesadzaj !