analitykTaktyki
Dołączył/a: kwiecień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potezny Araujo ZERO
5
Odejdź z tego klubu parodysto!!!
0
Araujo się nadaje do tarcia chrzanu i trzymania łapy w górze
Dno dna
4
Araujo nie powinien powąchać już murawy w tym klubie
Co to jest za sabotażysta
0
Araujo top!!
Jak zwykle XD
1
Araujo się rusza jak woz z węglem XD Jezu nienawidzę typa
1
Potężne urugwajo dwa gole dla Interu!!
0
Araujo klasyka
Dwa gole jego XD
Najlepszy obrońca
Potężny araujo
0
Araujo XD a Ferrari zdycha
1
Jezu ściągaj tego ferrana do cholery ja jebie
0
Martin jak se truchtem wracał xD
1
Wygranie tego finału dało naszym takiego kopa motywacyjnego, że nawet mimo braku sił, pykniemy Inter z 4-1 u nas
26
Witam w piękną niedziele, przypominam że Real to absolutnie obrzydliwy klub
6
Z czego zapamiętaliście wczoraj De Jonga? Ja z akcji jak stracił piłke i stał jak widły w gnoju z rozłożonymi łapami a Borussia z kontrą szła XDDDDD
1
Oj miałem, i chyba każdy z nas miał wczoraj flashbacki z Liverpoolu i Romy po golu na 3-1... Tragiczny mecz, w takim stylu półfinału się nie da przejść.
0
Opuść ten klub sabotażysto..
1
Yamal musi usiąść na łąwce cały mecz z celta.. chłop jest totalnie zajechany i spuchnięty
2
Obrzydliwy mecz, absolutnie zero kontroli. Wyglądali na totalnie zajechanych fizycznie, niczego tak nienawidzę jak tak ogromnej niechlujności i niedokładności. Tragedia !!
2
Obrzydliwy mecz Barcelony
Z takim nastawieniem półfinału nie przejdą. Dno dzisiaj
2
Wasz krol obrony araujo xdddd
2
Nie wierze kurwq
Z 11 metrów nawet w bramkę nie trafil
0
Yamaha absolutna tragedia dzis
0
Jezus brak pedriego i pomoc nie istnieje xD
7
Komentarz usunięty
1
Też tak macie że jak jest wystawiony Araujo to czujecie ciągłą niepewność że coś odwali?
0
Klasyczny mecz araujo
0
Ktoś mi wytłumaczy czemu nasi obrońcy wolą grać w 10 niż stracić jedną bramkę? Absurdalne kompletnie jak im odcina głowy w tak ważnych meczach
4
Niestety ale widać ogromne braki u Gaviego. Totalny marazm w rozwoju, chłopak nic nie daje na boisku
0
Czy Lewandowski nie może usiąść na kilka meczy? Ciężko się ogląda jego 'grę' ostatnimi czasy.. piłka to mu przeszkadza xD wygląda na zagubionego i tak jakby słabo się rozumiał z resztą. Lekki odpoczynek by mu tylko pomógł
0
Nie rozumiem jaki jest sens trzymania tak tragicznego bez formy yamala cały mecz