0

Potezny Araujo ZERO

5

Odejdź z tego klubu parodysto!!!

0

Araujo się nadaje do tarcia chrzanu i trzymania łapy w górze
Dno dna

4

Araujo nie powinien powąchać już murawy w tym klubie
Co to jest za sabotażysta

0

Araujo top!!
Jak zwykle XD

1

Araujo się rusza jak woz z węglem XD Jezu nienawidzę typa

1

Potężne urugwajo dwa gole dla Interu!!

0

Araujo klasyka
Dwa gole jego XD
Najlepszy obrońca
Potężny araujo

0

Araujo XD a Ferrari zdycha

1

Jezu ściągaj tego ferrana do cholery ja jebie

0

Martin jak se truchtem wracał xD

1

Wygranie tego finału dało naszym takiego kopa motywacyjnego, że nawet mimo braku sił, pykniemy Inter z 4-1 u nas

26

Witam w piękną niedziele, przypominam że Real to absolutnie obrzydliwy klub

6

Z czego zapamiętaliście wczoraj De Jonga? Ja z akcji jak stracił piłke i stał jak widły w gnoju z rozłożonymi łapami a Borussia z kontrą szła XDDDDD

1

Oj miałem, i chyba każdy z nas miał wczoraj flashbacki z Liverpoolu i Romy po golu na 3-1... Tragiczny mecz, w takim stylu półfinału się nie da przejść.

0

Opuść ten klub sabotażysto..

1

Yamal musi usiąść na łąwce cały mecz z celta.. chłop jest totalnie zajechany i spuchnięty

2

Obrzydliwy mecz, absolutnie zero kontroli. Wyglądali na totalnie zajechanych fizycznie, niczego tak nienawidzę jak tak ogromnej niechlujności i niedokładności. Tragedia !!

2

Obrzydliwy mecz Barcelony
Z takim nastawieniem półfinału nie przejdą. Dno dzisiaj

2

Wasz krol obrony araujo xdddd

2

Nie wierze kurwq
Z 11 metrów nawet w bramkę nie trafil

0

Yamaha absolutna tragedia dzis

0

Jezus brak pedriego i pomoc nie istnieje xD

7

Komentarz usunięty

1

Też tak macie że jak jest wystawiony Araujo to czujecie ciągłą niepewność że coś odwali?

0

Klasyczny mecz araujo

0

Ktoś mi wytłumaczy czemu nasi obrońcy wolą grać w 10 niż stracić jedną bramkę? Absurdalne kompletnie jak im odcina głowy w tak ważnych meczach

4

Niestety ale widać ogromne braki u Gaviego. Totalny marazm w rozwoju, chłopak nic nie daje na boisku

0

Czy Lewandowski nie może usiąść na kilka meczy? Ciężko się ogląda jego 'grę' ostatnimi czasy.. piłka to mu przeszkadza xD wygląda na zagubionego i tak jakby słabo się rozumiał z resztą. Lekki odpoczynek by mu tylko pomógł

0

Nie rozumiem jaki jest sens trzymania tak tragicznego bez formy yamala cały mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?