Ludzie nie napalajcie się. Naprawedę nie potrafę sobie wyobrazić bardziej nierealnego transferu (juz predzej by Ronaldo z realu przeszedl chyba) Robben jest w monachium uwielbiany i sam czuje sie tam swietnie. Wokol niego jest budowana druzyna ktora ma szanse być najlepsza w Europie, w dodatku ma trenera z ktorym sie doskonale dogaduje. Nie ma szans zeby sie ruszył z Bayernu.
Ludzie nie napalajcie się. Naprawedę nie potrafę sobie wyobrazić bardziej nierealnego transferu (juz predzej by Ronaldo z realu przeszedl chyba) Robben jest w monachium uwielbiany i sam czuje sie tam swietnie. Wokol niego jest budowana druzyna ktora ma szanse być najlepsza w Europie, w dodatku ma trenera z ktorym sie doskonale dogaduje. Nie ma szans zeby sie ruszył z Bayernu.
Komentarze
0
Ludzie nie napalajcie się. Naprawedę nie potrafę sobie wyobrazić bardziej nierealnego transferu (juz predzej by Ronaldo z realu przeszedl chyba) Robben jest w monachium uwielbiany i sam czuje sie tam swietnie. Wokol niego jest budowana druzyna ktora ma szanse być najlepsza w Europie, w dodatku ma trenera z ktorym sie doskonale dogaduje. Nie ma szans zeby sie ruszył z Bayernu.
0
Bo akurat będzie chciał prześć. Śmieszne....
0
Ludzie nie napalajcie się. Naprawedę nie potrafę sobie wyobrazić bardziej nierealnego transferu (juz predzej by Ronaldo z realu przeszedl chyba) Robben jest w monachium uwielbiany i sam czuje sie tam swietnie. Wokol niego jest budowana druzyna ktora ma szanse być najlepsza w Europie, w dodatku ma trenera z ktorym sie doskonale dogaduje. Nie ma szans zeby sie ruszył z Bayernu.
0
Bo akurat będzie chciał prześć. Śmieszne....