Od razu widać że jesteś kibicem realu. Więc nie widzę potrzeby żebyś się na tym forum wypowiadał. Dla mnie ronaldo , czy jak tam ktoś go nazwał ,,krystyna" :) jest na żelowanym gogusiem popisującym się na boisku, a jak coś mu się nie udaje to wszyscy wiemy czym to się kończy. Więc jak się nie znasz to lepiej zamknij się i nie odzywaj, bo bredzisz.
Od razu widać że jesteś kibicem realu. Więc nie widzę potrzeby żebyś się na tym forum wypowiadał. Dla mnie ronaldo , czy jak tam ktoś go nazwał ,,krystyna" :) jest na żelowanym gogusiem popisującym się na boisku, a jak coś mu się nie udaje to wszyscy wiemy czym to się kończy. Więc jak się nie znasz to lepiej zamknij się i nie odzywaj, bo bredzisz.
Komentarze
0
darek01021991
Od razu widać że jesteś kibicem realu. Więc nie widzę potrzeby żebyś się na tym forum wypowiadał. Dla mnie ronaldo , czy jak tam ktoś go nazwał ,,krystyna" :) jest na żelowanym gogusiem popisującym się na boisku, a jak coś mu się nie udaje to wszyscy wiemy czym to się kończy. Więc jak się nie znasz to lepiej zamknij się i nie odzywaj, bo bredzisz.
0
szyszy jak chcesz takie durnoty pisać o swoim ukochanym realu to idź na stronę realu , a nie tu jakieś ekscesy urządzasz.
0
czy ktoś wie jak nazywa się piosenka z filmu , z 4:50 minuty ??
0
czy ktoś wie jak nazywa się piosenka z filmu , z 4:50 minuty ??
0
szyszy jak chcesz takie durnoty pisać o swoim ukochanym realu to idź na stronę realu , a nie tu jakieś ekscesy urządzasz.
0
darek01021991
Od razu widać że jesteś kibicem realu. Więc nie widzę potrzeby żebyś się na tym forum wypowiadał. Dla mnie ronaldo , czy jak tam ktoś go nazwał ,,krystyna" :) jest na żelowanym gogusiem popisującym się na boisku, a jak coś mu się nie udaje to wszyscy wiemy czym to się kończy. Więc jak się nie znasz to lepiej zamknij się i nie odzywaj, bo bredzisz.