andeoB
Dołączył/a: kwiecień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem ciekawy co będzie z affelayem, bardzo wszechstronny zawodnik...
0
@Burza-Barca
Chciałbym widzieć walkę i styl, dla mnie naprawdę to będzie największa nagroda. Taka dzika pogoń za trofeami dla trofeów jest mało pasjonująca, najbardziej pasjonujący jest styl ich zdobywania. Trofea mają być zwieńczeniem pięknie pracującego kolektywu, a nie fartowymi nagrodami a'la Chelsea zeszły sezon.
0
Nie ma co opierać się na statytykach ,trzeba grać. Wierzę w chłopaków czysto z miłości do FCB i wierzę ,że na murawe wyjdzie Alexis,Cesc być może Song i pokażą jak bardzo pragną sukcesów i miejsca w pierwszym składzie.
Bardzo hołduje Alexisowi ,to niezwykły pracuś. Wielka praca przynosi rezultaty... być może dziś :)
Macie moje wsparcie!
0
Brak rotacji to główna przyczyna demotywacji zespołu.
Zobaczcie na Pepa : nie bał wprowadzić się do składu zawodników z
Barcy B, mamy tam przecież świetne zaplecze. Trzeba tylko umieć wykorzystać to jako czynnik motywujący.
Rewolucyjne zmiany na pewno nie przyniosą nic dobrego.
Oczywiście potrzebne jest kilka transferów szczególnie żeby uzupełnić defensywę.
A tak poza tym szkoda mi jeszcze Alexis'a. To przecież świetny gracz który zostawia wiele serca na boisku i bardzo dużo pracuje. Gdyby dostał tyle wiary ile potrzebuje na pewno odwdzięczyłby się wspaniałymi rezultatami.
Pamiętajmy tylko ,że to bardzo delikatny chłopak podatny na krytykę.