30 maja 2009, 22:11
0
Trochę za dużo jednak chyba Leo przyjął, nie wyglądało to fajnie, niepotrzebne to było.
6 maja 2009, 23:08
Jedno jest pewne, Bóg dzisiejszy półfinał oglądał w koszulce Barcy hehe
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Trochę za dużo jednak chyba Leo przyjął, nie wyglądało to fajnie, niepotrzebne to było.
0
Jedno jest pewne, Bóg dzisiejszy półfinał oglądał w koszulce Barcy hehe
0
Trochę za dużo jednak chyba Leo przyjął, nie wyglądało to fajnie, niepotrzebne to było.
0
Jedno jest pewne, Bóg dzisiejszy półfinał oglądał w koszulce Barcy hehe