31 października 2013, 20:56
0
Alba nieobecny, więc Wojnar za Albę!! :D
31 października 2013, 20:38
tylko nie ten sztywniak Lewy! :(
5 czerwca 2013, 17:08
Czy ktoś może rezerwował bilety na mecz poprzez wysłanie maila na fcbp ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Alba nieobecny, więc Wojnar za Albę!! :D
0
tylko nie ten sztywniak Lewy! :(
0
Czy ktoś może rezerwował bilety na mecz poprzez wysłanie maila na fcbp ?
0
Czy ktoś może rezerwował bilety na mecz poprzez wysłanie maila na fcbp ?
0
tylko nie ten sztywniak Lewy! :(
0
Alba nieobecny, więc Wojnar za Albę!! :D