O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5797
  • Liczba komentarzy 31
  • Polecenia 0

Komentarze

0

skasowano mi post

kocham Xaviegio

0

wesołych świąt wszystkim

0

jako prawdziwy kibic barcy rządam nietrwonienia kasy na takich żalosnych grajkow jak affelay

ŁĄWA!

0

jedno słowo: spierdalaj

jak się nie znasz, to nie jestes tu potrzebny

0

kurdę nikt go ti nie chce i szybko wróci

niech spieprza do jakiejś słabej anglii i nie wraca!!

Zobacz wszystkie

0

Nie szczędzić kasy na Javiera!!!

Dać i 40 mln, byleby grał tu.

Pierwszy skład jest jego.

0

wg mnie o kant dupy można rozbić takie stwierdzenie wyższości 1 ligi nad innymi właśnie na podstawie takich statystyk. No akle jak się komuś je chce robić i dostaje jeszcze za to kase to spoko.

0

no nie wiem nie wiem nie wiem, taki sobie występ Barcy, jaki fani oczekujemy więcej troszeczkę chyba wszyscy

0

jako prawdziwy kibic barcy rządam nietrwonienia kasy na takich żalosnych grajkow jak affelay

ŁĄWA!

0

skasowano mi post

kocham Xaviegio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?