0

jest mecz Barcelony w Canal Sport o 21:55

4

Znajdziesz dużo ludzi w Barcelonie, którzy nie mają nic do Atletico, najlepszym przykładem było ich oklaskiwanie po zdobyciu tytułu. Real nigdy nie dostałby takich braw...

0

to jego 16-letniego brata :)

0

tam przy Pique jest błąd bo mecz był w Barcelonie :)

0

w Media Markt jest od wtorku.

1

Ty odejdź z tej strony...

0

Tylko żeby nie skończyło się to tak jak rok temu gdzie też szukaliśmy a wyszedł z tego Alex Song który miał grać na stoperze.

0

Dwumecz jeszcze nie jest przegrany. Ale teraz na La Rosaleda musimy wystawić najmocniejszy skład. Nie możemy też stracić żadnej bramki.

0

Pep!
Pozostaje Ci życzyć samych sukcesów. !

0

Ciekawe co by powiedział na Arsenal. Ja bym go widział w tym klubie. Ogarnąłby to, co się tam teraz dzieje. Wprowadziłby porządek i mam nadzieję, że przywróciłby dawne sukcesy Arsenalu, bo lubię ten klub. Ale on sam wybierze. My nie mamy na to wpływu. Życzę mu sukcesów i przyjemności z pracy :).

0

Wszystko fajnie ale zamiast Jordiego mógłby grać Martin Montoya.

0

Obyśmy na La Rosaleda przyjechali z dwu- trzy- bramkową zaliczką.

0

Osobiście obstawiam wygraną Barcelony 3-2 po ciężkim meczu. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych niepotrzebnych brzydkich fauli, czy przepychanek.

0

liczę, że jutro po 16 klasykach będzie 16 goli :).

0

transmisja meczu na canal + sport :).

0

matiago,
wyjazd na stronę swojego srealiku.

0

Będzie ciężko, stawiam 2-1 dla Barcy. Liczę na przebudzenie Pique i Pedro

0

I oby Barca zagrała perfekcyjnie... typuje 3-2 dla Barcy

0

Oj cienko Argentyna...

0

Niestety remis...początek sezonu dość kiepski

0

Francuzi dość kiepsko...

0

Bojan i tak już nam niepotrzebny

0

"Chciałbym zdobyć swoją trzecią Ligę Mistrzów. W ten sposób moje imię miałoby specjalne miejsce w historii piłki nożnej. Zdobędę ją", obiecał.

Tylko, że on sam zniszczył sobie swoje imie.

0

teraz to już przesadził

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?