antimadridista76
Dołączył/a: lipiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Przecież to jest kozak,lepszy napewno niz Araujo ,na co oni czekaja
0
Niech go nie ponosi.
0
@Lewangoooolsky no i dzieki niemu bramka wczoraj.
4
Celebryta Borek zamknij pizd..e bo tu malo kogo obchodzi twoje zdanie.
1
Nie grają, masakra
0
On se moze,naciskac pajac na gumce
0
@Omoziu no wlasnie poczekalbym zanim ktos smie napisac ze jest ktos taki jak Messi....chociaz w 50%.
1
Dlatego taki brzuch ma.
0
Przecież on go tam nawet nie popchnal,
0
Ale kogo to????
0
Co typ ma ambicje ????????
1
8 mln to jakis zart?
9
Nie zasluguje i tyle, nic nie,daje no chyba ze zredukuje pensje odpowiedmia do jego wkladu na boisku.
13
@norbi77 dokladnie nikt nie patrzy jak wchodzi w Fermina tylko patrza ze sie przewrqca w poli karnym
4
Pojebalo im sie w dupach.
0
Szczegolnie te show z karnego bylo wybitene
1
Ambicja wiecznego talentu, super, pozegnac bez skropulow
0
@Xardas96 serio? Xd
14
Haha połowę pensji, grubo odlecieli
0
Tam sa same perły ????♂️????♂️
0
Pierdolenie ,chlop powinien doswiadczeniem zejść wszystkich, to powinny byc ostatnie misiqce w klubie, wiek,pensja, i blokowanie potencjalnej 9
0
@Bajson aktualnie najlepiej grajaca druzyna w lidze? Serio? To chyba jakas inna lige oglądamy
0
Leganes lubi to
5
Jezdziec bez glowy ,trqgiczny w obronie i przecietny do przodu
0
@rodineusz w Punkt.
0
@PietrasCoelho przeciez nie stwierdzilem ze on jest ich kibicem, zreszta kolo uja mi lata kogo on jest kibicem , stwierdzam jak on sie,spuszcza w czasie meczu realu , a jak "komentuje" mecze Barcy i tyle .
0
@Luccas na szczęście wydaje sie tobie.
3
Nie moge czytac jego wypocin, a komentowanie meczow z jego udzialem to katastrofa, komentujac mecze Realu to ma juz oszczane spodnie z zachwytu , a w Varce tylko i wyłącznie szpileczki twu
1
Olmo tragiczny, Torres to samo tu potrzeba wzmocnien a nie rotacji.
1
@MarianekFCB a jedziesz na wyjazd? Czy bedziesz kozaczyl przed komputerem?