6

Przecież to jest kozak,lepszy napewno niz Araujo ,na co oni czekaja

0

Niech go nie ponosi.

0

@Lewangoooolsky no i dzieki niemu bramka wczoraj.

4

Celebryta Borek zamknij pizd..e bo tu malo kogo obchodzi twoje zdanie.

1

Nie grają, masakra

0

On se moze,naciskac pajac na gumce

0

@Omoziu no wlasnie poczekalbym zanim ktos smie napisac ze jest ktos taki jak Messi....chociaz w 50%.

1

Dlatego taki brzuch ma.

0

Przecież on go tam nawet nie popchnal,

0

Ale kogo to????

0

Co typ ma ambicje ????????

1

8 mln to jakis zart?

9

Nie zasluguje i tyle, nic nie,daje no chyba ze zredukuje pensje odpowiedmia do jego wkladu na boisku.

13

@norbi77 dokladnie nikt nie patrzy jak wchodzi w Fermina tylko patrza ze sie przewrqca w poli karnym

4

Pojebalo im sie w dupach.

0

Szczegolnie te show z karnego bylo wybitene

1

Ambicja wiecznego talentu, super, pozegnac bez skropulow

0

@Xardas96 serio? Xd

14

Haha połowę pensji, grubo odlecieli

0

Tam sa same perły ????‍♂️????‍♂️

0

Pierdolenie ,chlop powinien doswiadczeniem zejść wszystkich, to powinny byc ostatnie misiqce w klubie, wiek,pensja, i blokowanie potencjalnej 9

0

@Bajson aktualnie najlepiej grajaca druzyna w lidze? Serio? To chyba jakas inna lige oglądamy

0

Leganes lubi to

5

Jezdziec bez glowy ,trqgiczny w obronie i przecietny do przodu

0

@rodineusz w Punkt.

0

@PietrasCoelho przeciez nie stwierdzilem ze on jest ich kibicem, zreszta kolo uja mi lata kogo on jest kibicem , stwierdzam jak on sie,spuszcza w czasie meczu realu , a jak "komentuje" mecze Barcy i tyle .

0

@Luccas na szczęście wydaje sie tobie.

3

Nie moge czytac jego wypocin, a komentowanie meczow z jego udzialem to katastrofa, komentujac mecze Realu to ma juz oszczane spodnie z zachwytu , a w Varce tylko i wyłącznie szpileczki twu

1

Olmo tragiczny, Torres to samo tu potrzeba wzmocnien a nie rotacji.

1

@MarianekFCB a jedziesz na wyjazd? Czy bedziesz kozaczyl przed komputerem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?