widać że nie masz zielonego pojęcia o piłce. W życiu Pep nie wystawi 3 ofensywnych pomocników .Nie wiem ile masz lat ale ta wypowiedź była strasznie nie na miejscu. Poza tym Yaya jest obecnie jednym z najlepszych jak nie najlepszym zawodnikiem grającym na tej pozycji.
co do 75 mln to faktycznie nie ma sensu przepłacac .Nie wierze że za nawet 55 mln Valencia nie puści Ville.Został by wtedy Hleb i 20 mln i pewnośc ze David sie zaaklimatyzuje.
nie myślałem że to kiedyś powiem ale on jest gorszy od krystyny. Całą swoją karierę w Barcelonie zakrył teraz tą sytuacją. Ronaldinho był większą gwiazdą ,a odchodząc z klubu nie robił żadnych problemów i nie obrażał sie na cały świat.
a ja cały czas czekam na transfer jakieś dobrego lewego pomocnika ,Titi ma już swoje lata i może nie wytrzymać całego sezonu .wtedy jego miejsce zajął by Iniesta ale wiadomo że najlepiej gra w środku.Jak nie to dobrze by było żeby Hleb zaczął grać na wysokim poziomie.
widać że nie masz zielonego pojęcia o piłce. W życiu Pep nie wystawi 3 ofensywnych pomocników .Nie wiem ile masz lat ale ta wypowiedź była strasznie nie na miejscu. Poza tym Yaya jest obecnie jednym z najlepszych jak nie najlepszym zawodnikiem grającym na tej pozycji.
Busquets jest wyższy od Keity i Guardiola chyba liczy że powalczy w powietrzu.No cóż miejmy nadzieje ale jak nie pójdzie to na początku drugiej połowy bym wpuścił Keite..takie jest moje zdanie
najgorsze jest to że nie ma zawodnika na lewe skrzydło bo Hleb nie jest obecnie w najlepszej formie, Gudjohnson to nie za bardzo jest odpowiedni piłkarz na to miejsce.Jedynym który by pasował to Bojan.Ale są dwa ale.Jest nieograny bo dostawał mało szans , a nie widze go jak gra bark w bark z Ferdinandem albo vidic'em.Jedyną nadzieją jest powrót Henry'ego.
to ty coś chlapiesz ja tylko powiedziałem że gdy Barcelona będzie przegrywała , a Busquetsowi nie pójdzie to lepiej od razu wpuścić Keite bo on jest groźniejszy w ofensywie. A tak przy okazji po co ta agresja z twojej strony w taki dzień ;P
Komentarze
0
zawsze można sprawdzić jak poradzi sobie Maxwell w roli skrzydłowego. W innych klubach tak grywał to można by mu dać szansę.
0
Armandi
widać że nie masz zielonego pojęcia o piłce. W życiu Pep nie wystawi 3 ofensywnych pomocników .Nie wiem ile masz lat ale ta wypowiedź była strasznie nie na miejscu. Poza tym Yaya jest obecnie jednym z najlepszych jak nie najlepszym zawodnikiem grającym na tej pozycji.
0
co do 75 mln to faktycznie nie ma sensu przepłacac .Nie wierze że za nawet 55 mln Valencia nie puści Ville.Został by wtedy Hleb i 20 mln i pewnośc ze David sie zaaklimatyzuje.
0
nie myślałem że to kiedyś powiem ale on jest gorszy od krystyny. Całą swoją karierę w Barcelonie zakrył teraz tą sytuacją. Ronaldinho był większą gwiazdą ,a odchodząc z klubu nie robił żadnych problemów i nie obrażał sie na cały świat.
0
ja bym był za Milanem lub z Interem. Wtedy Ronaldinho miałby szanse pożegnac sie z barcelońską publicznością ,bo zeszłego roku nie było mu to dane.
0
a ja cały czas czekam na transfer jakieś dobrego lewego pomocnika ,Titi ma już swoje lata i może nie wytrzymać całego sezonu .wtedy jego miejsce zajął by Iniesta ale wiadomo że najlepiej gra w środku.Jak nie to dobrze by było żeby Hleb zaczął grać na wysokim poziomie.
0
Armandi
widać że nie masz zielonego pojęcia o piłce. W życiu Pep nie wystawi 3 ofensywnych pomocników .Nie wiem ile masz lat ale ta wypowiedź była strasznie nie na miejscu. Poza tym Yaya jest obecnie jednym z najlepszych jak nie najlepszym zawodnikiem grającym na tej pozycji.
0
Busquets jest wyższy od Keity i Guardiola chyba liczy że powalczy w powietrzu.No cóż miejmy nadzieje ale jak nie pójdzie to na początku drugiej połowy bym wpuścił Keite..takie jest moje zdanie
0
najgorsze jest to że nie ma zawodnika na lewe skrzydło bo Hleb nie jest obecnie w najlepszej formie, Gudjohnson to nie za bardzo jest odpowiedni piłkarz na to miejsce.Jedynym który by pasował to Bojan.Ale są dwa ale.Jest nieograny bo dostawał mało szans , a nie widze go jak gra bark w bark z Ferdinandem albo vidic'em.Jedyną nadzieją jest powrót Henry'ego.
0
czarny20
to ty coś chlapiesz ja tylko powiedziałem że gdy Barcelona będzie przegrywała , a Busquetsowi nie pójdzie to lepiej od razu wpuścić Keite bo on jest groźniejszy w ofensywie. A tak przy okazji po co ta agresja z twojej strony w taki dzień ;P